Bundhaya Speed Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, założona w 2008 roku, jest jednym z najnowszych przewoźników w Tajlandi. Firma oferuje szybkie połączenia promowe pomiędzy wyspami wzdłuż zachodniego wybrzeża, a także archipelagiem Langkawi w północno-zachodniej Malezji.

Bundhaya Speed ​​Boat to certyfikowany przewoźnik Departmentu Morskiego, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pasażerów oraz jakość żeglowania.

Bilety są wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej i każdy pasażer ma obowiązek pokazać je przy odprawie. Następnie pracownik poprowadzi Cię do łodzi i pomoże umieścić bagaż na pokłądzie, dzięki czemu będziesz mógł podróżować w bezstresowy i wygodny sposób.

Z directferries.pl można znaleźć Bundhaya Speed Boat rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Bundhaya Speed Boat bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Bundhaya Speed Boat z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Bundhaya Speed Boat

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.