COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, założona w 2008 roku, jest jednym z najnowszych przewoźników w Tajlandi. Firma oferuje szybkie połączenia promowe pomiędzy wyspami wzdłuż zachodniego wybrzeża, a także archipelagiem Langkawi w północno-zachodniej Malezji.

Bundhaya Speed ​​Boat to certyfikowany przewoźnik Departmentu Morskiego, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pasażerów oraz jakość żeglowania.

Bilety są wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej i każdy pasażer ma obowiązek pokazać je przy odprawie. Następnie pracownik poprowadzi Cię do łodzi i pomoże umieścić bagaż na pokłądzie, dzięki czemu będziesz mógł podróżować w bezstresowy i wygodny sposób.

Z directferries.pl można znaleźć Bundhaya Speed Boat rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Bundhaya Speed Boat bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Bundhaya Speed Boat z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Bundhaya Speed Boat