Andaman Wave Master
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Andaman Wave Master

Andaman Wave Master to firma promowa z Tajlandii oferująca codzienne przeprawy i wycieczki z Phuket, największej wyspy w kraju na Wyspy Phi Phi na Morzu Andamańskim.

Andaman Wave Master powstała w 1999 roku i jest jednym z najdłużej działających operatorów promowych w Tajlandii, zapewniając przez cały rok rejsy i transfery hotelowe i dbając o jak najwyższy standard podróży dla swoich pasażerów.

Krótkie wycieczki do Koh Phi Phi obsługiwane są przez Royal Jet Cruiser 9, najnowszy i jeden z najszybszych statków we flocie. Jeśli chodzi o inne trasy, Andaman Wave Master posiada szeroki wybór nowoczesnych i dużych promów, które kursują do i z najważniejszych atrakcji turystycznych w Tajlandii oraz mogą przewieźć steki pasażerów.

Ponadto, firma oferuje szeroki wybór luksusowego zakwaterowania na Koh Phi Phi, wyspie znanej jako wspaniałe miejsce do nurkowania, mogącej poszczycić się również wspaniałymi plażami oraz restauracjami.

Z directferries.pl można znaleźć Andaman Wave Master rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Andaman Wave Master bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Andaman Wave Master z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.