Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Koh Phi Phi?

  • Koh Phi Phi - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Koh Phi Phi przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Koh Phi Phi - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Koh Phi Phi - Rozkłady

Koh Phi Phi - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić na Wyspie Koh Phi Phi?

Grupa wysp Ko Phi Phi umieszona na Morzu Andamańskim należy do Tajlandii i słynie z tego, że jest domem dla licznych pięknych piaszczystych plaż obok wapiennych skał. Niektórzy mogą znać niektóre z wybrzeży wysp z filmu "The Beach" z Leonardo DiCaprio. Nic dziwnego, że niesamowita estetyka tego archipelagu spowodowała nazwanie jej "Kochaniem Wybrzeża Andamańskiego" i stała się rajem dla podróżników chcących odkrywać te egzotyczne wyspy. Niesławny na wszystkie nocne imprezy wypełnione turystami z całego świata. Największa wyspa Koh Phi Phi Don to praktycznie dwie wyspy połączone wąskim pasmem ziemi. Port znajduje się w Ao Ton Sai w pobliżu półwyspu. Jest zaśmiecony sklepami z pamiątkami, kawiarniami, restauracjami i jest prawie zawsze niesamowicie ruchliwy. Wschodnie wybrzeże natomiast oferuje rajskie krajobrazy i niebiańską atmosferę.

Jak poruszać się po Koh Phi Phi?

Na wsypie brak jakiegokolwiek transportu, więc poruszamy się tam pieszo.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.