Zarezerwuj Prom do Koh Phi Phi

Port Koh Phi Phi (Laemtong Beach) w Phi Phi Island oferuje 7 przepłynięć promowych w tygodniu do Phuket (Rassada Pier) w Phuket Island. Przeprawa promowa Koh Phi Phi do Phuket z Andaman Wave Master trwa od 3 godziny.

Koh Phi Phi Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Koh Phi Phi - Rozkłady

 • Andaman Wave Master
  • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz
  • Uzyskaj cenę

Koh Phi Phi - Przewodnik

Koh Phi Phi składa się z sześciu mniejszych wysp, z portem położonym na największej i jedynej zamieszkanej wyspie Ko Phi Phi Don. Promy wypływają z portu kilka razy dziennie, kierując się do pobliskich wysp i głównego lądu Tajlandii. Ze względu na bliskie sąsiedztwo wysp, rejsy są stosunkowo krótkie, a piękne widoki na morze sprzyjają przyjemnej podróży.

Co można zobaczyć i zrobić na Wyspie Koh Phi Phi?

Grupa wysp Ko Phi Phi umieszona na Morzu Andamańskim należy do Tajlandii i słynie z tego, że jest domem dla licznych pięknych piaszczystych plaż obok wapiennych skał. Niektórzy mogą znać niektóre z wybrzeży wysp z filmu "The Beach" z Leonardo DiCaprio. Nic dziwnego, że niesamowita estetyka tego archipelagu spowodowała nazwanie jej "Kochaniem Wybrzeża Andamańskiego" i stała się rajem dla podróżników chcących odkrywać te egzotyczne wyspy. Niesławny na wszystkie nocne imprezy wypełnione turystami z całego świata.

Największa wyspa Koh Phi Phi Don to praktycznie dwie wyspy połączone wąskim pasmem ziemi. Port znajduje się w Ao Ton Sai w pobliżu półwyspu. Jest zaśmiecony sklepami z pamiątkami, kawiarniami, restauracjami i jest prawie zawsze niesamowicie ruchliwy. Wschodnie wybrzeże natomiast oferuje rajskie krajobrazy i niebiańską atmosferę.

Jak poruszać się po Koh Phi Phi?

Na wsypie brak jakiegokolwiek transportu, więc poruszamy się tam pieszo.

Jak dostać się do portu w Koh Phi Phi?

 • Koh Phi Phi - adres portu

  Laemtong Beach PhiPhi Don Amphoe Mueang Krabi, Chang Wat Krabi 81000, Thailand

 • Koh Phi Phi - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Koh Phi Phi przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Koh Phi Phi - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!