Picton do Wellington Prom

Picton Wellington trasa promowa laczy Nowa Zelandia z Nowa Zelandia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Interislander obsluguje do 20 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 10 minuty gdy Bluebridge serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 3 godz 30 min.

To daje 48 przeplyniecia tydzien na trasie Picton Wellington pomiedzy Nowa Zelandia i Nowa Zelandia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Picton - Wellington Armatorzy Promowi

  • Interislander
    • 20 przeprawy w tygodniu 3 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę
  • Bluebridge
    • 4 Przeprawy Dziennie 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Picton Wellington

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Picton Wellington to samochod + 2 pasazerów.

Picton Przewodnik

Picton to miasto w regionie Marlborough Nowej Zelandii. Miasto znajduje się w pobliżu głowy Queen Charlotte Sound, niedaleko północno-wschodniego narożnika Wyspy Południowej. Miasto bierze swoją nazwę od Sir Thomas Picton, walijskiego współpracownika wojskowego księcia Wellingtona. Picton to prawdopodobnie najpiękniejsze nadmorskie miasto w Nowej Zelandii. Szczyci się jedną piątą wybrzeża Nowej Zelandii i najlepszym klimatem w Nowej Zelandii.

Picton to Marlborough Sounds z jego zrelaksowanym klimatem na wyspie, zacisznymi zatoczkami i krystalicznie czysta woda. Nabrzeże ma jeden z najpiękniejszych widoków na świecie znanych z jego zmieniających sie kolorow i jego przystani. Regularne wycieczki statkiem z przystani na nabrzeżu Picton zabiora Cie do wspaniałych miejscach w Queen Charlotte Sound, w którym dźwięk śpiewających ptaków, wiatr i łagodne fale docierania obok łodzi, stana się dzienna ścieżka dźwiękową.

Promy między wyspami do iz Wellington przyjeżdżają i odjeżdżają tu w drodze z Marlborough Sounds. Większość chronionej części trasy jest przez Tory Channel, na południe od Arapawa Island.

Wellington Przewodnik

Miasto Wellington, stolicy Nowej Zelandii, położony jest na południowym wybrzeżu Nowej Zelandii na Wyspie Północnej i jest drugim co do wielkości miasto w Nowej Zelandii.Miasto Wellington graniczy z przepięknym porcie i oferuje wiele wspaniałe widoki, wraz z dużą liczbą atrakcyjnych wiktoriańskie budynki, które są często zlokalizowane na stromych zboczach i regularnie fotografowanych. Domem dla wielu narodowych dóbr kultury, Wellington jest Powszechnie uważa się, że w Nowej Zelandii najbardziej atrakcyjne duże miasto i jest głównym skrzyżowaniu pomiędzy obiema Wyspy Północnej i Południowej Island, w których regularnie przepraw promowych. Wiele plaż i malowniczych Wellingtona wycinków wybrzeża długo Zafascynowany hordy turystów, którzy odwiedzają opalać się, pływać, nurkować i surfować.Obszar Eastbourne jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc przybrzeżnych i wody nie ma Generalnie nadaje się do pływania. Zarówno Dni Bay i Sunshine Bay są szczególnie popularne w Eastbourne.