Prom Picton do Wellington

Trasa promowa Picton Wellington łączy Nowa Zelandia z Nowa Zelandia i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Picton - Wellington

  • Interislander
    • 20 przeprawy w tygodniu 3 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę
  • Bluebridge

Średnia cena promu Picton Wellington

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Picton Wellington to samochod + 2 pasażerów.

Picton - Przewodnik

Picton to miasto w regionie Marlborough Nowej Zelandii. Miasto znajduje się w pobliżu głowy Queen Charlotte Sound, niedaleko północno-wschodniego narożnika Wyspy Południowej. Miasto bierze swoją nazwę od Sir Thomas Picton, walijskiego współpracownika wojskowego księcia Wellingtona. Picton to prawdopodobnie najpiękniejsze nadmorskie miasto w Nowej Zelandii. Szczyci się jedną piątą wybrzeża Nowej Zelandii i najlepszym klimatem w Nowej Zelandii.

Picton to Marlborough Sounds z jego zrelaksowanym klimatem na wyspie, zacisznymi zatoczkami i krystalicznie czysta woda. Nabrzeże ma jeden z najpiękniejszych widoków na świecie znanych z jego zmieniających sie kolorow i jego przystani. Regularne wycieczki statkiem z przystani na nabrzeżu Picton zabiora Cie do wspaniałych miejscach w Queen Charlotte Sound, w którym dźwięk śpiewających ptaków, wiatr i łagodne fale docierania obok łodzi, stana się dzienna ścieżka dźwiękową.

Promy między wyspami do iz Wellington przyjeżdżają i odjeżdżają tu w drodze z Marlborough Sounds. Większość chronionej części trasy jest przez Tory Channel, na południe od Arapawa Island.

Wellington - Przewodnik

Miasto Wellington, stolicy Nowej Zelandii, położony jest na południowym wybrzeżu Nowej Zelandii na Wyspie Północnej i jest drugim co do wielkości miasto w Nowej Zelandii.Miasto Wellington graniczy z przepięknym porcie i oferuje wiele wspaniałe widoki, wraz z dużą liczbą atrakcyjnych wiktoriańskie budynki, które są często zlokalizowane na stromych zboczach i regularnie fotografowanych. Domem dla wielu narodowych dóbr kultury, Wellington jest Powszechnie uważa się, że w Nowej Zelandii najbardziej atrakcyjne duże miasto i jest głównym skrzyżowaniu pomiędzy obiema Wyspy Północnej i Południowej Island, w których regularnie przepraw promowych. Wiele plaż i malowniczych Wellingtona wycinków wybrzeża długo Zafascynowany hordy turystów, którzy odwiedzają opalać się, pływać, nurkować i surfować.Obszar Eastbourne jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc przybrzeżnych i wody nie ma Generalnie nadaje się do pływania. Zarówno Dni Bay i Sunshine Bay są szczególnie popularne w Eastbourne.