COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Picton - Wellington jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Picton - Wellington

  • 7 Sailings Weekly 3 hr 30 min
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 3 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Picton - Wellington

 • "Transport 3 osób i samochodu z Picton do Wellington w Nowej Zelandii"

  Wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami. Przeprawa sprawna, służby precyzyjnie kierują każdym kolejnym krokiem przy wjeździe na prom. Jedynie może na samym promie warto by podnieść temperaturę, aby przewożeni nie nabawili się kataru...

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Picton do Wellington

Trasa promowa Picton Wellington łączy Nowa Zelandia z Nowa Zelandia i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Picton - Przewodnik

Picton to miasto w regionie Marlborough Nowej Zelandii. Miasto znajduje się w pobliżu głowy Queen Charlotte Sound, niedaleko północno-wschodniego narożnika Wyspy Południowej. Miasto bierze swoją nazwę od Sir Thomas Picton, walijskiego współpracownika wojskowego księcia Wellingtona. Picton to prawdopodobnie najpiękniejsze nadmorskie miasto w Nowej Zelandii. Szczyci się jedną piątą wybrzeża Nowej Zelandii i najlepszym klimatem w Nowej Zelandii.

Picton to Marlborough Sounds z jego zrelaksowanym klimatem na wyspie, zacisznymi zatoczkami i krystalicznie czysta woda. Nabrzeże ma jeden z najpiękniejszych widoków na świecie znanych z jego zmieniających sie kolorow i jego przystani. Regularne wycieczki statkiem z przystani na nabrzeżu Picton zabiora Cie do wspaniałych miejscach w Queen Charlotte Sound, w którym dźwięk śpiewających ptaków, wiatr i łagodne fale docierania obok łodzi, stana się dzienna ścieżka dźwiękową.

Promy między wyspami do iz Wellington przyjeżdżają i odjeżdżają tu w drodze z Marlborough Sounds. Większość chronionej części trasy jest przez Tory Channel, na południe od Arapawa Island.


Wellington - Przewodnik

Miasto Wellington, stolicy Nowej Zelandii, położony jest na południowym wybrzeżu Nowej Zelandii na Wyspie Północnej i jest drugim co do wielkości miasto w Nowej Zelandii.Miasto Wellington graniczy z przepięknym porcie i oferuje wiele wspaniałe widoki, wraz z dużą liczbą atrakcyjnych wiktoriańskie budynki, które są często zlokalizowane na stromych zboczach i regularnie fotografowanych. Domem dla wielu narodowych dóbr kultury, Wellington jest Powszechnie uważa się, że w Nowej Zelandii najbardziej atrakcyjne duże miasto i jest głównym skrzyżowaniu pomiędzy obiema Wyspy Północnej i Południowej Island, w których regularnie przepraw promowych. Wiele plaż i malowniczych Wellingtona wycinków wybrzeża długo Zafascynowany hordy turystów, którzy odwiedzają opalać się, pływać, nurkować i surfować.Obszar Eastbourne jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc przybrzeżnych i wody nie ma Generalnie nadaje się do pływania. Zarówno Dni Bay i Sunshine Bay są szczególnie popularne w Eastbourne.