COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Picton - Wellington jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Picton - Wellington

    • 16 Sailings Weekly 3 hr 10 min
    • Get price
    • 3 Sailings Daily 3 hr 30 min
    • Get price

Prom Picton do Wellington

Trasa promowa Picton Wellington łączy Nowa Zelandia z Nowa Zelandia i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Picton - Przewodnik

Picton to miasto w regionie Marlborough Nowej Zelandii. Miasto znajduje się w pobliżu głowy Queen Charlotte Sound, niedaleko północno-wschodniego narożnika Wyspy Południowej. Miasto bierze swoją nazwę od Sir Thomas Picton, walijskiego współpracownika wojskowego księcia Wellingtona. Picton to prawdopodobnie najpiękniejsze nadmorskie miasto w Nowej Zelandii. Szczyci się jedną piątą wybrzeża Nowej Zelandii i najlepszym klimatem w Nowej Zelandii.

Picton to Marlborough Sounds z jego zrelaksowanym klimatem na wyspie, zacisznymi zatoczkami i krystalicznie czysta woda. Nabrzeże ma jeden z najpiękniejszych widoków na świecie znanych z jego zmieniających sie kolorow i jego przystani. Regularne wycieczki statkiem z przystani na nabrzeżu Picton zabiora Cie do wspaniałych miejscach w Queen Charlotte Sound, w którym dźwięk śpiewających ptaków, wiatr i łagodne fale docierania obok łodzi, stana się dzienna ścieżka dźwiękową.

Promy między wyspami do iz Wellington przyjeżdżają i odjeżdżają tu w drodze z Marlborough Sounds. Większość chronionej części trasy jest przez Tory Channel, na południe od Arapawa Island.


Wellington - Przewodnik

Miasto Wellington, stolicy Nowej Zelandii, położony jest na południowym wybrzeżu Nowej Zelandii na Wyspie Północnej i jest drugim co do wielkości miasto w Nowej Zelandii.Miasto Wellington graniczy z przepięknym porcie i oferuje wiele wspaniałe widoki, wraz z dużą liczbą atrakcyjnych wiktoriańskie budynki, które są często zlokalizowane na stromych zboczach i regularnie fotografowanych. Domem dla wielu narodowych dóbr kultury, Wellington jest Powszechnie uważa się, że w Nowej Zelandii najbardziej atrakcyjne duże miasto i jest głównym skrzyżowaniu pomiędzy obiema Wyspy Północnej i Południowej Island, w których regularnie przepraw promowych. Wiele plaż i malowniczych Wellingtona wycinków wybrzeża długo Zafascynowany hordy turystów, którzy odwiedzają opalać się, pływać, nurkować i surfować.Obszar Eastbourne jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc przybrzeżnych i wody nie ma Generalnie nadaje się do pływania. Zarówno Dni Bay i Sunshine Bay są szczególnie popularne w Eastbourne.