Bluebridge
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bluebridge

Bluebridge to popularna i nowoczesna firma promowa kierowana przez Strait Shipping Ltd, łącząc stolicę Nowej Zelandii, Wellington, a Picton w Malborough w regionie Cook Strait.

Bluebridge oferuje dwa state-of-the-art statki, oba statki są wyposażone w funkcje projektowania i bezpieczeństwa oferując wyjątkowy komfort pasażerom. Zbudowany w 1997 roku The Strait Feronia ma pojemnosc do 150 samochodów i 400 pasażerów. Priorytet w Nowej Zelandii statek przeszedł remont w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Bluebridge nowy statek statek The Straitsman - duński projekt i zbudowany w Holandii w 2005 roku rozpoczął rejsy, które sa zaliczane do najbardziej nowoczesnych i ekologiczny w Cook Strait.

Na pokladzie statku znajdziesz urozmaicenia jak filmy, spokojny salon, rodzina strefe, kawiarnie, która zapewnia napoje i przekąski, wifi internet i pokład, na którym możesz podziwiac widoki Nowej Zelandii. Jest wybor prywatnych kabin, od pojedynczej do rodzinnej, dla tych, ktorzy chca prywatnosci oraz luksusu.

Prom pływa pomiędzy Północnymi, a Południowymi Wyspami cztery razy dziennie, cały rok przez 3 godz 30 min.

Rozkosze Nowej Zelandii spektakularny charakter są teraz jako wycieczka promem z Bluebridge Ferries.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Bluebridge rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Bluebridge bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Bluebridge z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Bluebridge opinie klientów

  • "Opinia pozytywna"

    Bardzo przyjemny rejs

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Transport 3 osób i samochodu z Picton do Wellington w Nowej Zelandii"

    Wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami. Przeprawa sprawna, służby precyzyjnie kierują każdym kolejnym krokiem przy wjeździe na prom. Jedynie może na samym promie warto by podnieść temperaturę, aby przewożeni nie nabawili się kataru...

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.