COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluebridge

Bluebridge to popularna i nowoczesna firma promowa kierowana przez Strait Shipping Ltd, łącząc stolicę Nowej Zelandii, Wellington, a Picton w Malborough w regionie Cook Strait.

Bluebridge oferuje dwa state-of-the-art statki, oba statki są wyposażone w funkcje projektowania i bezpieczeństwa oferując wyjątkowy komfort pasażerom. Zbudowany w 1997 roku The Strait Feronia ma pojemnosc do 150 samochodów i 400 pasażerów. Priorytet w Nowej Zelandii statek przeszedł remont w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Bluebridge nowy statek statek The Straitsman - duński projekt i zbudowany w Holandii w 2005 roku rozpoczął rejsy, które sa zaliczane do najbardziej nowoczesnych i ekologiczny w Cook Strait.

Na pokladzie statku znajdziesz urozmaicenia jak filmy, spokojny salon, rodzina strefe, kawiarnie, która zapewnia napoje i przekąski, wifi internet i pokład, na którym możesz podziwiac widoki Nowej Zelandii. Jest wybor prywatnych kabin, od pojedynczej do rodzinnej, dla tych, ktorzy chca prywatnosci oraz luksusu.

Prom pływa pomiędzy Północnymi, a Południowymi Wyspami cztery razy dziennie, cały rok przez 3 godz 30 min.

Rozkosze Nowej Zelandii spektakularny charakter są teraz jako wycieczka promem z Bluebridge Ferries.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Bluebridge rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Bluebridge bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Bluebridge z innymi firmami promowymi.

Bluebridge - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Na pokładzie Bluebridge

Wszystkie trasy Bluebridge

Alternatywne firmy i trasy