Wellington do Picton Prom

Wellington Picton trasa promowa laczy Nowa Zelandia z Nowa Zelandia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Interislander obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 10 minuty gdy Bluebridge serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 3 godz 30 min.

To daje 49 przeplyniecia tydzien na trasie Wellington Picton pomiedzy Nowa Zelandia i Nowa Zelandia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wellington - Picton Armatorzy Promowi

  • Interislander
    • 3 Przeprawy Dziennie 3 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę
  • Bluebridge
    • 4 Przeprawy Dziennie 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wellington Picton

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Wellington Picton to samochod + 2 pasazerów.

Wellington Przewodnik

Miasto Wellington jest stolicą w Nowej Zelandii, a znajduje się na południowo-zachodnim krańcu Wyspy Północnej, między Cook Strait i Rimutaka. Miasto zawdzięcza swoją nazwę Arthur Wellesley, pierwszy książę Wellington i zwycięzcy bitwy pod Waterloo. Jego nazwa pochodzi od miasta Wellington w hrabstwie Somerset. Miasto jest popularnym miejscem turystycznym, znajduje się malowniczy port i zielone wzgórza, zaludnionych kolonialnymi willami. Centrum biznesowe miasta znajduje się w pobliżu Lambton Harbour, części Wellington Harbour. Przedmieści miasta znajduje się wysoko nad centrum miasta I do popularnych atrakcji zalicza się Muzeum Miejskie i Morskie Wellington, Wellington Zoo, i Kolej linowa Wellington.

Wellington port North Island obsluguje trasy do Picton na Wyspie Południowej. Lokalne promy również łącza centrum miasta Wellington z Eastbourne, Seatoun i Petone.

Picton Przewodnik

Położony na czele Queen Charlotte Sound w pięknych Marlborough Sounds. Ma około jedną piątą wybrzeża Nowej Zelandii i prawdopodobnie ma najlepszy klimat w Nowej Zelandii, który przemienia tę małą wioskę rybacką w światowe miejsce dla międzynarodowych i krajowych odwiedzających Marlborough. Picton to Marlborough dźwięki, z jego spokojna wyspa, zacisznymi zatoczkami i krystalicznie czysta woda. Nabrzeże ma jeden z najpiękniejszych widoków na świecie znanych z jego zmieniających kolory i jego marinach jest oszałamiające świadectwem znaczenia łodzi tej urokliwej nadmorskiej miejscowosci. Regularne wycieczki statkiem z pomostów nabrzeża Picton odbywaja sie do wspanialych miejsc w Queen Charlotte Sound.

Promy między wyspami do iz Wellington przyplywaja i odplywaja z Picton w drodze Marlborough Sounds. Miasteczko Waikawa jest kilka minut jazdy od Picton. Waikawa ma jeden z największych marin w Nowej Zelandii.