Sealink NZ

Sealink NZ działa w rejonie Zatoki Hauraki w Nowej Zelandii, oferując przeprawy promowe do Waiheke i Wyspy Great Barrier, na wschód od Auckland, stolicy kraju, na Wyspie Północnej.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku jako SubritzykyLine i była na początku firmą rodzinną, jednak w 2005 roku zmieniła właściciela i działa teraz pod nazwą Sealink. Oferuje szeroki harmonogram do i z niektórych najbardziej popularnych wysp w rejonie Auckland. Sealink NZ oferuje do kilkunastu usług dziennie na Wyspę Waiheke. Trasa obsługiwana jest przez cały rok przez prom Seacat.

Seacat został wybudowany z myślą o przeprawy właśnie na wyspę Wyspę Waiheke: pomalowany został na flagowy czerwony kolor Sealink i wyposażony jest w najnowsze technologie bezpieczeństwa. Pozostałe statki floty Sealink NZ obejmują "Seabridge", "Seamaster", "Island Navigator", "Clipper II", III, IV, V oraz "Seaway". Każdy statek posiada udgodnienia EFTOPS oraz w pełni licencjonowane kawiarnie, dzięki czemu na pokładzie możesz zakupić napoje i przekąski.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Sealink NZ operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Sealink NZ harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Sealink NZ trasy

Alternatywne firmy i trasy