Sealink NZ
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sealink NZ

Sealink NZ działa w rejonie Zatoki Hauraki w Nowej Zelandii, oferując przeprawy promowe do Waiheke i Wyspy Great Barrier, na wschód od Auckland, stolicy kraju, na Wyspie Północnej.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku jako SubritzykyLine i była na początku firmą rodzinną, jednak w 2005 roku zmieniła właściciela i działa teraz pod nazwą Sealink. Oferuje szeroki harmonogram do i z niektórych najbardziej popularnych wysp w rejonie Auckland. Sealink NZ oferuje do kilkunastu usług dziennie na Wyspę Waiheke. Trasa obsługiwana jest przez cały rok przez prom Seacat.

Seacat został wybudowany z myślą o przeprawy właśnie na wyspę Wyspę Waiheke: pomalowany został na flagowy czerwony kolor Sealink i wyposażony jest w najnowsze technologie bezpieczeństwa. Pozostałe statki floty Sealink NZ obejmują "Seabridge", "Seamaster", "Island Navigator", "Clipper II", III, IV, V oraz "Seaway". Każdy statek posiada udgodnienia EFTOPS oraz w pełni licencjonowane kawiarnie, dzięki czemu na pokładzie możesz zakupić napoje i przekąski.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Sealink NZ i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Sealink NZ. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.