COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed Ferries posiada szybki katamaran, który kursuje pomiędzy głównym lądem w Tajlandii, a tropikalnymi resortami na wyspach Koh Mak i Koh Kood.

Promy odpływają z terminalu Laem Sok w Trat, na wschodzie Tajlandii oraz pływają na zachód Koh Kood i Ao Nid Pier na północy Koh Mak.

Boonsiri katamaran, Koh Kood Fantasea operuje latami, codziennie plywa przy predkosci 25 wezlow i ma pojemnosc do 200 pasazerow. Na pokladzie znajdziesz wygodnie fotele polozone na dwoch zamknietych poziomach oraz siedzenie na otwartym pokladzie dla tych, ktorzy chca zobaczyc widoki.

Firma oferuje rowniez busy/vany jako transfer do Laem Sok z Khao San Road w Bangkoku I wybrane hotele in Pattaya, by latwiej podrozowac na Tajlandzkie Wyspy. Tranfer jest dostepny na zyczenie i nalezy go zamowic wczesniej.

Z directferries.pl można znaleźć Boonsiri High Speed Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Boonsiri High Speed Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Boonsiri High Speed Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Boonsiri High Speed Ferries