Boonsiri High Speed Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed Ferries posiada szybki katamaran, który kursuje pomiędzy głównym lądem w Tajlandii, a tropikalnymi resortami na wyspach Koh Mak i Koh Kood.

Promy odpływają z terminalu Laem Sok w Trat, na wschodzie Tajlandii oraz pływają na zachód Koh Kood i Ao Nid Pier na północy Koh Mak.

Boonsiri katamaran, Koh Kood Fantasea operuje latami, codziennie plywa przy predkosci 25 wezlow i ma pojemnosc do 200 pasazerow. Na pokladzie znajdziesz wygodnie fotele polozone na dwoch zamknietych poziomach oraz siedzenie na otwartym pokladzie dla tych, ktorzy chca zobaczyc widoki.

Firma oferuje rowniez busy/vany jako transfer do Laem Sok z Khao San Road w Bangkoku I wybrane hotele in Pattaya, by latwiej podrozowac na Tajlandzkie Wyspy. Tranfer jest dostepny na zyczenie i nalezy go zamowic wczesniej.

Z directferries.pl można znaleźć Boonsiri High Speed Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Boonsiri High Speed Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Boonsiri High Speed Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed Ferries routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.