Seatran Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Seatran Ferry

Seatran Ferry jest tajskim operatorem, który zapewnia regularne szybkie promy przez Zatokę Tajlandzką do różnych miejsc, w tym Donsak do Koh Samui i Donsak do Koh Phangan. Oferują również usługi autobusowe dla pasażerów podróżujących pomiędzy centrum Surat Thani a Donsak Pier.

Seatran Ferry mają połączoną flotę 5 łodzi. Discovery Ship 1 i 2 może przewieźć do 275 pasażerów podczas gdy Discovery Ship 5 może przewieźć do 301 pasażerów w jednej podróży. Każdy prom jest wyposażony w wiele udogodnień, w tym klimatyzowane salony telewizyjne, sklepy, usługi handlowe i zewnętrzne miejsce do siedzenia. Ten serwis promowy jest obsługiwany przez zespół doświadczonych marynarzy, którzy zagwarantują ci bezpieczną i komfortową podróż.

Z directferries.pl można znaleźć Seatran Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Seatran Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Seatran Ferry z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Seatran Ferry

Seatran Ferry routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.