Surat Thani City
Koh Phangan
Promy do Wyspa Koh Phangan
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Surat Thani City Koh Phangan

Trasa promowa Surat Thani City Koh Phangan łączy Tajlandia z Wyspa Koh Phangan i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Lomprayah High Speed Ferries obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Raja Ferry 6 razy dzien & Seatran Ferry posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Surat Thani City Koh Phangan pomiędzy Tajlandia i Wyspa Koh Phangan.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Tajlandia do Wyspa Koh Phangan.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Surat Thani City do Koh Phangan?

Czas przeprawy promowej z Surat Thani City do Koh Phangan wynosi około 3h 35m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Surat Thani City do Koh Phangan i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Surat Thani City do Koh Phangan?

Cena promu z Surat Thani City do Koh Phangan może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Surat Thani City do Koh Phangan wynosi 56 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Surat Thani City a Koh Phangan?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Surat Thani City do Koh Phangan. Są to
  • Lomprayah High Speed Ferries
  • Raja Ferry
  • Seatran Ferry

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Surat Thani City do Koh Phangan?

Zarezerwuj promy z Surat Thani City do Koh Phangan poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Koh Phangan od Surat Thani City?

Odległość pomiędzy Surat Thani City a Koh Phangan wynosi około 37 mil morskich.

Surat Thani City do Koh Phangan Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/04/2024 a 21.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Raja Ferry 06:30 10:30 4 godziny Codzienność
Seatran Ferry 06:30 11:00 4 godziny 30 minuty Codzienność
Raja Ferry 08:00 12:00 4 godziny Codzienność
Raja Ferry 09:00 13:30 4 godziny 30 minuty Codzienność
Seatran Ferry 09:30 14:00 4 godziny 30 minuty Codzienność
Lomprayah High Speed Ferries 10:00 12:45 2 godziny 45 minuty Codzienność
Raja Ferry 12:00 16:30 4 godziny 30 minuty Codzienność
Seatran Ferry 12:30 17:00 4 godziny 30 minuty Codzienność
Lomprayah High Speed Ferries 13:00 16:00 3 godziny Codzienność
Raja Ferry 14:00 20:30 6 godziny 30 minuty Codzienność
Seatran Ferry 16:00 20:00 4 godziny Codzienność
Raja Ferry 16:00 20:30 4 godziny 30 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.