Lomprayah High Speed Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed ​​był jednym z pierwszych operatorów w Tajlandii, oferujących szybkie połączenia promowe z Koh Samui na Koh Phangan, Koh Tao i Chumphon.

Jak sama nazwa wskazuje, Lomprayah High Speed Ferries specjalizuje się w szybkich i niezawodnych rejsach, oferując najszybsze połączenia w Zatoce Tajlandzkiej. Dla przykładu: podróż z Koh Samui do Koh Phangan trwa zaledwie dwadzieścia minut. Rejs ten jest jednym z najczęsciej wybieranych przez turystów jako że trasa odbywa się między dwoma bardzo poularnymi wyspami.

Szybki transport pasażerów jest możliwy dzięki użyciu 5 mniejszych statków,z wydajnym systemem załadunku i rozładunku, dzięki czemu każda podróż odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Flota składa się z nowocześnie zaprojektowanych katamaranów, przy czym największe statki mogą przewieźć ponad czterystu pasażerów, a ich długość to trzydzieści dwa metry. Lomprayah High Speed ​​Ferries oferuje również najbardziej "stylowy" sposób przemieszczania się między niektórymi z najlepszych wysp Tajlandii.

Z directferries.pl można znaleźć Lomprayah High Speed Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Lomprayah High Speed Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Lomprayah High Speed Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Lomprayah High Speed Ferries

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.