COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed ​​był jednym z pierwszych operatorów w Tajlandii, oferujących szybkie połączenia promowe z Koh Samui na Koh Phangan, Koh Tao i Chumphon.

Jak sama nazwa wskazuje, Lomprayah High Speed Ferries specjalizuje się w szybkich i niezawodnych rejsach, oferując najszybsze połączenia w Zatoce Tajlandzkiej. Dla przykładu: podróż z Koh Samui do Koh Phangan trwa zaledwie dwadzieścia minut. Rejs ten jest jednym z najczęsciej wybieranych przez turystów jako że trasa odbywa się między dwoma bardzo poularnymi wyspami.

Szybki transport pasażerów jest możliwy dzięki użyciu 5 mniejszych statków,z wydajnym systemem załadunku i rozładunku, dzięki czemu każda podróż odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Flota składa się z nowocześnie zaprojektowanych katamaranów, przy czym największe statki mogą przewieźć ponad czterystu pasażerów, a ich długość to trzydzieści dwa metry. Lomprayah High Speed ​​Ferries oferuje również najbardziej "stylowy" sposób przemieszczania się między niektórymi z najlepszych wysp Tajlandii.

Z directferries.pl można znaleźć Lomprayah High Speed Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Lomprayah High Speed Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Lomprayah High Speed Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Lomprayah High Speed Ferries