Raja Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Raja Ferry

Raja Ferry jest tajskim operatorem, który zapewnia transport przez Zatokę Tajlandzką od 1981 roku, z promami obsługującymi do 7 różnych tras, w tym Donsak do Koh Samui, Koh Phangan do Koh Samui i Koh Samui do Surat Thani Airport.

Firma posiada obecnie flotę 14 statków i planuje zwiększyć ich liczbę w przyszłości. Największym z tych statków jest R11, który w jednej podróży może przewieźć do 411 pasażerów wraz z 80 samochodami. Wszystkie statki obsługiwane przez Raja Ferries mogą pomieścić pojazdy i często mają do 11 doświadczonych załogantów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas całej podróży.

Raja Ferry szczyci się również bezpieczeństwem i posiada na pokładzie każdego promu szereg urządzeń ratunkowych, w tym kamizelki ratunkowe, łodzie ratunkowe i apteczki.

Directferries.pl pozwala na porównanie Raja Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Raja Ferry

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.