Songserm
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Songserm

Songserm była pierwszą firmą, która zaczęła oferować przeprawy promowe w rejonie Zatoki Tajlandzkiej, łącząc południową prowincję Chumphon z przepięknymi wyspami: Koh Samui, Koh Pha Ngan i Koh Tao.

Zapewniając także niedrogie połączenia autobusowe i kolejowe z Bangkoku do Chumphon, Songserm od dawna jest bardzo popularny wśród społeczności podróżników. Firma oferuje wygodny harmonogram, a przeprawy odbywają się codzinnie przez cały rok.Co więcej, przeprawy zorganizowane są w ten sposób, że pierwsze dokowanie odbywa się w Nathon na Koh Samui, gdzie zagraniczni turyści mogą odnowić wizy w urzędzie imigracyjnym.

Songserm wykorzystuje szereg eleganckich i nowoczesnych łodzi ekspresowych, które mogą przewieźć dużą liczbę pasażerów i oferują możliwość zakwaterowania w klimatyzowanej strefie miejsc siedzącyh bądź na świeżym powietrzu. Dolny pokład posiada również punkty gastronomiczne oraz jest wyposażony w telewizory.

Wyspy te są jednymi z najpopularniejszych tajskich wysp i znane są ze swojego naturalnego piękna oraz eleganckich barów i hoteli. Koh Pha Ngan to raj dla podróżników lubiących nocne życie. Koh Samui oferuje luksusowe uzdrowiska i sympatyczną atmosferę, natomiast na najmniejszej z wysp Koh Tao znajdziesz ekscytujące miejsca do nurkowania oraz wspaniałe przybrzeżne dżungle.

Z directferries.pl można znaleźć Songserm rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Songserm bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Songserm z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.