COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Songserm

Songserm była pierwszą firmą, która zaczęła oferować przeprawy promowe w rejonie Zatoki Tajlandzkiej, łącząc południową prowincję Chumphon z przepięknymi wyspami: Koh Samui, Koh Pha Ngan i Koh Tao.

Zapewniając także niedrogie połączenia autobusowe i kolejowe z Bangkoku do Chumphon, Songserm od dawna jest bardzo popularny wśród społeczności podróżników. Firma oferuje wygodny harmonogram, a przeprawy odbywają się codzinnie przez cały rok.Co więcej, przeprawy zorganizowane są w ten sposób, że pierwsze dokowanie odbywa się w Nathon na Koh Samui, gdzie zagraniczni turyści mogą odnowić wizy w urzędzie imigracyjnym.

Songserm wykorzystuje szereg eleganckich i nowoczesnych łodzi ekspresowych, które mogą przewieźć dużą liczbę pasażerów i oferują możliwość zakwaterowania w klimatyzowanej strefie miejsc siedzącyh bądź na świeżym powietrzu. Dolny pokład posiada również punkty gastronomiczne oraz jest wyposażony w telewizory.

Wyspy te są jednymi z najpopularniejszych tajskich wysp i znane są ze swojego naturalnego piękna oraz eleganckich barów i hoteli. Koh Pha Ngan to raj dla podróżników lubiących nocne życie. Koh Samui oferuje luksusowe uzdrowiska i sympatyczną atmosferę, natomiast na najmniejszej z wysp Koh Tao znajdziesz ekscytujące miejsca do nurkowania oraz wspaniałe przybrzeżne dżungle.

Z directferries.pl można znaleźć Songserm rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Songserm bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Songserm z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Songserm