Ploysiam Speedboat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ploysiam Speedboat

Ploysiam Speedboat to usługa transportowa w Tajlandii, która zapewnia promy powrotne z Pak Bara Pier na Koh Lipe przez cały rok. Dzięki temu pasażerowie mogą szybko i łatwo podróżować między Tajlandią kontynentalną a okolicznymi wyspami. Oferują również prywatny transport z lotniska Hat Yai do Pak Bara Pier.

Każdego dnia z Koh Lipe odpływają 2 statki, a oczekiwany czas podróży wynosi około 90 minut. Należy jednak pamiętać, że czas przybycia może się różnić w zależności od warunków pogodowych i liczby pasażerów na pokładzie. Pasażerom zaleca się przybycie co najmniej 30 minut przed planowanym odlotem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na odprawę.

Łódź wypływająca z Pak Bara o godzinie 11:30 zazwyczaj zatrzymuje się na wyspie Tarutao i wyspie Khai na 20 minut. Osoby na pokładzie mogą rozprostować nogi przed zakończeniem pozostałej części podróży. Natomiast łódź wypływająca z Pak Bara o 13:30 zazwyczaj płynie bezpośrednio na wyspę Lipe.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Ploysiam Speedboat harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.