Seatran Discovery
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Seatran Discovery

Seatran Discovery oferuje luksusowe połączenia promowe z Koh Samui do obszaru Mu Koha Ang Thong, które obejmuje Koh Tao, Koh Phangan i Donsak. Dawniej znany jako Seatran Ferry, nowa marka została wprowadzona w 2004 roku, aby odzwierciedlić poprawę komfortu pasażerów.

Pierwotnie zaprojektowany w 2002 roku, firma miała na celu zapewnienie alternatywnego wyboru transportu na Koh Samui, z lepszymi standardami bezpieczeństwa i komfortu, oferując jednocześnie przystępne ceny biletów. Dwa lata później narodził się Seatran Discovery, dzięki czemu obecni klienci mogą cieszyć się wspaniałymi tajskimi wyspami na pokładzie luksusowego jachtu. Ta nowa usługa była obchodzona zarówno przez mieszkańców, jak i turystów, co czyni ją jednym z najpopularniejszych operatorów w okolicy.

Podczas gdy na flocie Seatran Discovery znajduje się obecnie siedem wysokiej jakości statków, oryginalny jacht, zbudowany w 2004 roku, ma do 274 pasażerów o długości ponad 34 metrów i oferuje w pełni klimatyzowaną kabinę i miejsca do siedzenia na zewnątrz z doskonałymi widokami na światowej sławy tła z Tajlandii.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Seatran Discovery i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Seatran Discovery. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.