COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hull - Rotterdam jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Holandii.

Przewoźnicy Promowi - Hull - Rotterdam

  • 3 Sailings Weekly 11 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Hull - Rotterdam

 • "Bardzo dobry prom"

  Czysto dobra miła obsługa.

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super 👌"

  Super 👌

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam "

  Polecam

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "super "

  Pierwszy raz plynelem z zona i polecam innym mila opsluga i morzna wypoczac polecam w 200%

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Hull do Rotterdam

Hull Rotterdam polaczenie laczy Anglia z Holandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Hull Rotterdam zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hull - Przewodnik

Miasto Hull lub Kingston upon Hull, znajduje się w hrabstwie ceremonialnym East Riding of Yorkshire w północno-wschodniej Anglii. Miasto leży nad rzeką, gdzie Hull spotyka ujście rzeki Humber, niektóre 40 km w głąb lądu od Morza Północnego. Historia miasta notowana jest od średniowiecza od mnichów z opactwa Meaux, którzy potrzebowali portu w celu eksportu wełny z ich posiadłości.

Dziś miasto to nie tylko port, ale i odzwierciedlenia tego, że otrzymał UK Miasto Kultury 2017 oferuje szeroki wybór atrakcji turystycznych jak Stare Miasto i Muzeum Quarter, Hull Marina i The Deep - akwarium. Miasto posiada również bogate dziedzictwo sportowe, które obejmuje zespół Premier League, Hull City Football Club oraz Super League Rugby, Rugby Club Hull FC.

P & O Ferries oferuje codziennie przeprawy z Rotterdamu / Europort do Hulli, a podróż trwa około 10 - 11 godzin. Istnieją również codzienne połączenia do Zeebrugge w Belgii z czasem przejazdu około 14 godzin. Finnlines Promy przepływają również do Helsinek i Hamina w Finlandii.


Rotterdam - Przewodnik

Rotterdam jest drugim największym miastem Holandii, po Amsterdamie, który oferuje wiele unikalnych atrakcji, z modernistycznymi budynkami, odbudowanymi po drugiej wojnie światowej. Odwiedzający odkryją, że ostatnie projekty budowlane przekształciły holenderskie miasto Rotterdam i dały mu nic innego jak nowe życie, ze stylową architekturą jak Euromast - wieża widokowa. Museumpark (Park Muzeum) oferuje wiele ciekawych muzeów w tym galeria sztuki - Kunsthal lub Openlucht Binnenvaart Museum z dużą kolekcję zabytkowych łodzi żeglugi.


Promy z Rotterdamu odpływają do Hull w Wielkiej Brytanii.