Prom Hull do Rotterdam

Hull Rotterdam polaczenie laczy Anglia z Holandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Hull Rotterdam zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Hull - Rotterdam

Średnia cena promu Hull Rotterdam

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Hull Rotterdam to samochod + 1 pasażer.

Opinie na temat Prom Hull - Rotterdam

 • "Ocena"

  Bardzo wszystko ok ok ok

  Kamil płynął na trasie Hull Rotterdam z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pride of Hull"

  Dobra robota P&O "Pride of Hull"! Nie dawno zabralismy prom z Hull do Rotterdamu I z powrotem, I w obie strony bylismy zachwyceni poziomem czystosci, obsluga, rodzajem udogodnien na pokladzie. Kabiny yly dobrze dostosowane, oboje z zona myslelismy ze jestesmy na zlym pokladzie - to byl bardziej jak mini rejs niz jak zwykly prom. Czy sa jakies minusy? Moze jedzenie powinno byc troche tansze, i trzeba miec wczensiej wykupione vouchery do restauracji.

  Michael & Jane Gilbert płynął na trasie Hull Rotterdam z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bezstresowa przeprawa przez kanal "

  Bardzo latwo dostac sie do Hull, zamiast koszmarnej podrozy do Dover ktora moze zajac wiele godzin wiecej niz planowo. Odprawa jest latwa. Kabiny sa w porzadku z dobrymi lazienkami. Restauracje maja wygorowane ceny, ale jedzenie jest dobre. Wypoczelismy bardzo. Ogolem, jest to najlepsza trasa i sposob przedostania sie przez kontynent. Niewiele drozdza niz trasa do Dover a o wiele wygodniejsza. Polecamy.

  Colin płynął na trasie Hull Rotterdam z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Lepiej niz zapamietalem"

  Pierwszy raz na trasie Hull - Rotterdam od ponad dekady. Nowy statek, lepzy niz pamietam.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Hull Rotterdam z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Hull - Przewodnik

Miasto Hull lub Kingston upon Hull, znajduje się w hrabstwie ceremonialnym East Riding of Yorkshire w północno-wschodniej Anglii. Miasto leży nad rzeką, gdzie Hull spotyka ujście rzeki Humber, niektóre 40 km w głąb lądu od Morza Północnego. Historia miasta notowana jest od średniowiecza od mnichów z opactwa Meaux, którzy potrzebowali portu w celu eksportu wełny z ich posiadłości.

Dziś miasto to nie tylko port, ale i odzwierciedlenia tego, że otrzymał UK Miasto Kultury 2017 oferuje szeroki wybór atrakcji turystycznych jak Stare Miasto i Muzeum Quarter, Hull Marina i The Deep - akwarium. Miasto posiada również bogate dziedzictwo sportowe, które obejmuje zespół Premier League, Hull City Football Club oraz Super League Rugby, Rugby Club Hull FC.

P & O Ferries oferuje codziennie przeprawy z Rotterdamu / Europort do Hulli, a podróż trwa około 10 - 11 godzin. Istnieją również codzienne połączenia do Zeebrugge w Belgii z czasem przejazdu około 14 godzin. Finnlines Promy przepływają również do Helsinek i Hamina w Finlandii.

Rotterdam - Przewodnik

Rotterdam jest drugim największym miastem Holandii, po Amsterdamie, który oferuje wiele unikalnych atrakcji, z modernistycznymi budynkami, odbudowanymi po drugiej wojnie światowej. Odwiedzający odkryją, że ostatnie projekty budowlane przekształciły holenderskie miasto Rotterdam i dały mu nic innego jak nowe życie, ze stylową architekturą jak Euromast - wieża widokowa. Museumpark (Park Muzeum) oferuje wiele ciekawych muzeów w tym galeria sztuki - Kunsthal lub Openlucht Binnenvaart Museum z dużą kolekcję zabytkowych łodzi żeglugi.


Promy z Rotterdamu odpływają do Hull w Wielkiej Brytanii.