COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Holandia

Holandia lub inaczej Królestwo Niderlandów leży w Europie Zachodniej nad Morzem Północnym. Stolicą kraju jest Amsterdam, przy którym mieści się port w Ijmuiden. Terminale promowe znajdują się też w Rotterdam Europoort i Hoek van Holland. Z Holandii kursują promy do Anglii.

Co można zobaczyć i robić w Holandii?

Większość turystów przybywa do Amsterdamu ze względu na urokliwe kanały lub liczne muzea w tym Muzeum Van Gogh, Rijksmuseum lub Dom Anny Frank. Rotterdam natomiast oferuje nowoczesna architekturę. Niedaleko Rotterdamu znajduje się Kuekenhof, gdzie co roku dobywa się festiwal tulipanów od marca do maja. Warto zatrzymać się tam w drodze do lub z portu w Hoek van Holland lub Europoort.

Jak poruszać się po Holandii?

Holandia ma bardzo dobre drogi i autostrady. Bez problemu można też poruszać się autobusem lub pociągiem. Jednak to rower jest najczęściej wybieranym środkiem komunikacji. Holandia posiada wiele ścieżek i tras rowerowych zarówno w miastach, przy autostradach jak i na terenach wiejskich.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do/ z Holandii?

Z Holandii kursują promy do 3 angielskich portów: PO Ferries z Rotterdamu do Hull , Hoek van Holland do Harwich i z Amsterdamu/ Ijmuiden do Newcastle.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Holandii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe do Holandii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 14 przeprawy w tygodniu 6 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 11 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 15 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Holandia opinie

 • "Na prawde dobry statek!"

  Podrozowalem ostatnio na statku Stena Britannica z Harwich do Hook of Holland i jestem pod wrazeniem! Statki tego przewoznika sa nowe. Wszystko wyglada nowoczenie i profesjonalnie. Kabiny sa czyste i dobrze wyposazone, w kabinie TV z plaskim ekranem oraz internet. Menu w restauracji wyglada bardzo zachecajaco, jedynie ceny drinkow sa wygorowane. Moja ocena tego statku – powyzej sredniej. Z pewnoscia polece tego przewoznika moim znajomym!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Spirit of Britain"

  Podrozuje regularnie promem miedzy Anglia a Francja i mialalm okazje plynac statkiem Spirit of Britain armatora P&O. Jest to nowoczesny i szybki statek. Nawet podczas zlych warunkow pogodowych statek radzi sobie swietnie i nie ma nieprzyjemnych turbulencji. Obsluga statku, oferta cateringowa jest na wysokim poziomie. Proces odprawy jest szybki i sprawny. Zdecydowanie polecam ten rejs!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Europe 5*"

  Uwielbiam ten statek! Luksus czuje sie w powietrzu! Obsluga statku rewelacyjna - szczegolnie na trasie z Fishguard o 2:45 rano! Pozdrawiam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Lynx"

  Szybki statek – bardzo przyjemny salon, rozsadne ceny .

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Holandia - Trasy i Porty