Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2911 trasach i z 612 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Holandia

Holandia lub inaczej Królestwo Niderlandów leży w Europie Zachodniej nad Morzem Północnym. Stolicą kraju jest Amsterdam, przy którym mieści się port w Ijmuiden. Terminale promowe znajdują się też w Rotterdam Europoort i Hoek van Holland. Z Holandii kursują promy do Anglii.

Co można zobaczyć i robić w Holandii?

Większość turystów przybywa do Amsterdamu ze względu na urokliwe kanały lub liczne muzea w tym Muzeum Van Gogh, Rijksmuseum lub Dom Anny Frank. Rotterdam natomiast oferuje nowoczesna architekturę. Niedaleko Rotterdamu znajduje się Kuekenhof, gdzie co roku dobywa się festiwal tulipanów od marca do maja. Warto zatrzymać się tam w drodze do lub z portu w Hoek van Holland lub Europoort.

Jak poruszać się po Holandii?

Holandia ma bardzo dobre drogi i autostrady. Bez problemu można też poruszać się autobusem lub pociągiem. Jednak to rower jest najczęściej wybieranym środkiem komunikacji. Holandia posiada wiele ścieżek i tras rowerowych zarówno w miastach, przy autostradach jak i na terenach wiejskich.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do/ z Holandii?

Z Holandii kursują promy do 3 angielskich portów: PO Ferries z Rotterdamu do Hull , Hoek van Holland do Harwich i z Amsterdamu/ Ijmuiden do Newcastle.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Holandii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe do Holandii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Stena Line
  • Uzyskaj cenę
 • P&O Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • DFDS Seaways
  • Uzyskaj cenę

Holandia opinie

 • "opinia "

  super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Great"

  Great thanks

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Szybko i fajnie mile osoby w okienkach bez kontroli wjazd na prom super.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zadowolony podroznik"

  Jestem mega pozytywnie zaskoczony , kabiny czyste , jedzenie bardzo smaczne . Można fajnie spędzić czas . Zdecydowanie polecam !

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Holandia - Trasy i Porty