Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Newcastle?

  • Newcastle - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Newcastle przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Newcastle - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Newcastle - Rozkłady

Newcastle - Przewodnik

Newcastle - Przewodnik

Newcastle upon Tyne to miasto w Wielkiej Brytanii (Anglia) nad rzeką Tyne, w pobliżu jej ujścia do Morza Północnego w hrabstwie metropolitalnym Tyne and Wear. W centrum Newcastle dominują budynki XIX-wieczne, często wzniesione w stylu klasycystycznym, sporo jest także budynków posiadających znacznie dłuższą historię. Są to przede wszystkim kościoły (katedra z XIV, XV w.) i średniowieczny zamek (Blake Gate XIII w.). Symbolem Newcastle, jest wielki zielony most Tyne Bridge, będący pierwowzorem Mostu Portowego w Sydney. Łukowa konstrukcja z 1928 roku wykonana ze stali ma rozpiętość 162 metrów i jest najdłuższym tego typu mostem na Wyspach Brytyjskich. Z architektonicznego punktu widzenia ciekawe pozostają fasady kamienic przy ulicy Grey Street. Natomiast pochodzący z połowy XIX wieku budynek dworca kolejowego, uważany jest za jeden z okazalszych w północnej Anglii.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.