Prom Newcastle do Amsterdam

Newcastle Amsterdam polaczenie laczy Anglia z Holandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Newcastle Amsterdam zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Newcastle - Amsterdam

 • DFDS Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 15 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Newcastle Amsterdam

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Newcastle Amsterdam to samochod + 1 pasażer.

Opinie na temat Prom Newcastle - Amsterdam

 • "Danuta Madalinska...."

  JEST SUPER NA PROMIE...WESOŁO,CZYSTO, I SPOKOJNIE SIE PŁYNIE

  Miroslaw płynął na trasie Newcastle Amsterdam (Ijmuiden) z DFDS Seaways na statku Princess Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  bardzo dobra

  Rafal płynął na trasie Newcastle Amsterdam (Ijmuiden) z DFDS Seaways na statku Princess Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinnia"

  Ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z podrozy oraz obslugi.

  Tomasz płynął na trasie Newcastle Amsterdam (Ijmuiden) z DFDS Seaways na statku King Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Mieszane uczucia"

  Mialem nie najlepsza kabine (nad glosnymi silnikami wiec nieprzespalem nocy) I prosza DFDS o zmiane kabiny I w drodzepowrotnej mialem juz o wiele lepsze mijesce, bardzo dziekuje za wasza pomoc.

  Hans Georg płynął na trasie Newcastle Amsterdam (Ijmuiden) z DFDS Seaways na statku Princess Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Newcastle - Przewodnik

Newcastle lub Newcastle upon Tyne, to miasto położone w północno-wschodniej Anglii. Miasto leży na północnym brzegu rzeki Tyne około 14 km od Morza Północnego. Newcastle wzrósł jako ważny ośrodek handlu wełną i później stał się znany z wydobycia węgla. Historia portu sięga 16 wieku i wraz z jego stocznią był jednym z największych na świecie ośrodków przemysłu stoczniowego. Istnieje wiele ikon, które reprezentują miasto w tym Newcastle jak Brown Ale, Newcastle United Football Club i liczne mosty w tym Tyne Bridge. Po obu stronach rzeki Tyne jest metro, który łączy miasto z różnymi zabytkami i piaszczystymi plażami w Whitley Bay i Tynemouth. Należy pamiętać, że tutejsze plaże są bez porównania do jakości plaż położonych dalej na wybrzeżu Northumberland, czyli warto udać się trochę dalej na północ!

Port w Newcastle znajduje się 16 kilometrów na wschód od centrum na północnym brzegu rzeki Tyne w North Shields. Z nowoczesnego terminalu codziennie kursują promy do Holandii do portu Amsterdam/ Ijmuiden.