Hull
Zeebrugge
Promy do Belgia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Hull Zeebrugge

Hull Zeebrugge polaczenie laczy Anglia z Belgia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 13 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hull Zeebrugge zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Hull do Zeebrugge?

Czas przeprawy promowej z Hull do Zeebrugge wynosi około 13h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Hull do Zeebrugge i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Hull a Zeebrugge?

Jest 1 operator promowy dla Hull do Zeebrugge i jest to
  • P&O Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Hull do Zeebrugge?

Zarezerwuj promy z Hull do Zeebrugge poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Hull - Przewodnik

Miasto Hull lub Kingston upon Hull, znajduje się w hrabstwie ceremonialnym East Riding of Yorkshire w północno-wschodniej Anglii. Miasto leży nad rzeką, gdzie Hull spotyka ujście rzeki Humber, niektóre 40 km w głąb lądu od Morza Północnego. Historia miasta notowana jest od średniowiecza od mnichów z opactwa Meaux, którzy potrzebowali portu w celu eksportu wełny z ich posiadłości.

Dziś miasto to nie tylko port, ale i odzwierciedlenia tego, że otrzymał UK Miasto Kultury 2017 oferuje szeroki wybór atrakcji turystycznych jak Stare Miasto i Muzeum Quarter, Hull Marina i The Deep - akwarium. Miasto posiada również bogate dziedzictwo sportowe, które obejmuje zespół Premier League, Hull City Football Club oraz Super League Rugby, Rugby Club Hull FC.

P & O Ferries oferuje codziennie przeprawy z Rotterdamu / Europort do Hulli, a podróż trwa około 10 - 11 godzin. Istnieją również codzienne połączenia do Zeebrugge w Belgii z czasem przejazdu około 14 godzin. Finnlines Promy przepływają również do Helsinek i Hamina w Finlandii.


Zeebrugge - Przewodnik

Wsi i port Zeebrugge znajduje się na wybrzeżu Belgii.Wioska leży na wybrzeżu Morza Północnego i dwa na bliskość dużych miast przemysłowych w Europie, a ze względu na połączenia komunikacyjne, ona stała się ośrodkiem ruchu ze wszystkich kierunków. Zeebrugge jest najważniejszy port rybacki anche Belgii i hurtowy rynek ryb położony jest jeden z największych w Europie.Port był miejscem Raid Zeebrugge w dniu 23 kwietnia 1918, kiedy brytyjskiej Royal Navy umieścić niemieckiego śródlądowej bazy marynarki wojennej w Brugii out działania. Admirał Roger Keyes zaplanowane i poprowadził atak, który szturmem niemieckie baterie i zatopił statki w porcie, aby zablokować wejście do bazy w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy I wojny światowej.

Większość pasażerów przechodzących przez port są albo korzystających rejs luksusowym lub przekraczania przez prom do Hull i Rosyth w Wielkiej Brytanii. Udogodnienia w porcie znajduje się kilka sklepów, kawiarnię oraz komfortowe poczekalnie.


Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.