Zarezerwuj Prom do Amsterdam

Port Amsterdam (Ijmuiden) w Holandia oferuje 7 przepłynięć promowych w tygodniu do Newcastle w Anglia. Przeprawa promowa Amsterdam do Newcastle z DFDS Seaways trwa od 16 godziny 45 minuty.

Amsterdam Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Amsterdam - Prom alternatywny

Amsterdam - Rozkłady

 • DFDS Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 16 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Amsterdam - Przewodnik

Amsterdam jest stolicą i najbardziej zaludnionym miastem w Holandii, leżącym na zachodnim wybrzeżu kraju nad Morzem Północnym. Port służy jako brama do Wielkiej Brytanii, z przeprawami promowymi do Newcastle na wschodnim wybrzeżu Anglii.

Co można zobaczyć i zrobić w Amsterdamie?

Czy jest tak różnorodne miasto jak Amsterdam? Miasto może rozplątać dekadencką warstwę, jeśli odwiedzimy słynne miejsca, a po kilku minutach zmieni się tempo dzięki krętemu strumieniowi koloru, kultury i uroku. Różnorodne aspekty stolicy Holandii mogą Cię zahipnotyzować tygodniami, po prostu upewnij się, że wskakujesz na rower i dołączasz do mieszkańców podczas wyścigu od galerii sztuki współczesnej do przytulnej kawiarni.

Przemieszczanie się na dwóch kołach stało się zakorzenione w kulturze amsterdamskiej - bez względu na to, czy spotykasz przyjaciela na drinka, wybierasz się do pracy, czy kupujesz artykuły spożywcze - jedziesz na rowerze. Podczas jazdy rowerem znajduje się kilka godnych uwagi zabytków i atrakcji, które są prawie obowiązkowe; Dom Anny Frank jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej interesujących budynków na kontynencie, a Muzeum Van Gogha prezentuje bogactwo dzieł wielkiego artysty.

Muzea i galerie sztuki są prawdopodobnie najważniejszym aspektem dla Amsterdamu, chociaż turystyka kulinarna rozwija się każdego dnia. Doświadczenie Heineken odwołuje się do tych, którzy mają pragnienie piwa, które obejmuje większość odwiedzających, zwłaszcza po pobraniu próbek holenderskich serów i pysznych hamburgerów sprzedawanych w różnych miejscach.

Jak poruszać się po Amsterdamie?

Poza dwoma kółkami, po Amsterdamie można przemieszczać się metrem.

Jak dostać się do portu w Amsterdam?

 • Amsterdam - adres portu

  Sluisplein 33, 1975 AG Ijmuiden

 • Amsterdam - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Amsterdam przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Amsterdam - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!