COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Harwich - Hoek van Holland jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Holandii.

Przewoźnicy Promowi - Harwich - Hoek van Holland

  • 14 Sailings Weekly 6 hr 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Harwich - Hoek van Holland

 • "Opuścić kabinę godzinę przed wejściem do portu "

  Nie podobało mi się że kabina należało opuścić godzinę przed wejściem do portu. Dla rodzin z małym dzieckiem jest to uciążliwe jeśli ktoś podróżuję samochodem przez Europę

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "PROM HARWICH -HOEK VAN HOLLAND"

  ładny czysty miła obsługa kabiny czyste jedzenie mogłoby się troszkę urozmaicić tj. z Harwich do Hoek van Holland natomiast Stena Hollandica z Hoek van Holland do Harwich musi bardziej zadbać o czystość kabin (kłęby kurzu po kątach i na półkach, włosy pod prysznicem itd.

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zadowolony klient"

  Płynąłem pierwszy raz waszym promem i naprawdę jestem pod wrażeniem. Ale jest coś co trzeba by zmienić, jak wspomniałem płynąłem pierwszy raz waszym promem. Kiedy znalazłem swój pokój nie wiedziałem czy z pokoju można wyjść czy trzeba się zamknąć i iść spać.... Nie znalazłem żadnej informacji że na poziomie 9 są bary i restauracje. Gdyby nie moja ciekawość to prawdopodobnie nie znalazłbym baru czy sklepów. Myślę że w kajutach powinny być informacje dotyczące sklepów na 9 poziomie i w jakich godzinach są otwarte. Poza tym jestem zadowolony i będę polecał znajomym wasz prom. Dziękuję i pozdrawiam...

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ferry"

  All ok

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Harwich do Hoek van Holland

Harwich Hoek van Holland polaczenie laczy Anglia z Holandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Harwich Hoek van Holland zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Harwich - Przewodnik

Harwich to miasto i port w Essex, położony na wschodnim wybrzeżu Morza Północnego. Miasto leży u ujścia rzeki Stour i rzeki Orwell. Miasto stało się baza marynarki wojennej w 1652 i został mocno wzmocniony przez Harwich Reduty, Beacon Hill Battery i Side Bath Battery. Stare Miasto w Harwich jest obszarem chronionym, zawierający wiele zabytkowych budynków.Sąsiednie miasto Dovercourt, jest o wiele bardziej nowoczesne.

Obecnie międzynarodowe usługi promowe połączenia z Esbjerg Harwich w Danii, a także z Hook of Holland. Lokalnie istnieje prom pasażerski i stopy wody taxi usługi łączące Harwich z SHOTLEY i Felixstowe.Duża liczba statków wycieczkowych teraz zadzwonić na Harwich, i dalej do odbiorców na całym świecie, w tym portów w Wielkiej Brytanii, do Przylądka Północnego, Bałtyku, Skandynawii i basenu Morza Śródziemnego. Wyposażenie terminali zostały niedawno odnowione i zapewnić podróżnym przestronne salony, sklepy, kantor zmiany i kawiarni i restauracji w klimatyzowanych wnętrzach. Jest również skuteczny i usprawnionego systemu zameldowania, znacznie zmniejszając czas oczekiwania dla pasażerów pieszych i pojazdów.


Hoek van Holland - Przewodnik

Położony w zachodniej części Holandii, Hook of Holland jest miastem, które leży u ujścia kanału Nieuwe statku, który płynie do Waterweg na Morzu Północnym. Nazwa miasta nawiązuje do jego położenia geograficznego, w południowo-zachodniej "rogu" z Holandii.Miasto ma wielkie znaczenie historyczne. Ze względu na swoje położenie, był używany przez Niemców w strategii polegających na port. Jednak jest to również wspaniałe miejsce do odwiedzenia dla miłośników plaży. Istnieje odcinek piasku, który biegnie od haka do Scheveningen, który jest osiemnaście kilometrów. Jest to wspaniałe miejsce do spędzenia kilku dni w promieniach słońca i morza. Ale uważaj, jak jedna część plaży została wybrana, aby być wykorzystywane przez naturystów, więc być może to nie jest dla bojaźliwych. Wzdłuż tego odcinka piasku, można także znaleźć wiele tocznych wydm, które są po prostu czeka na odkrycie. Większość tego obszaru ma wyznaczone trasy rowerowe, więc to nic wielkiego, jeśli już zdecydował się na rowerze razem.

Terminal promowy w mieście jest obsługiwana przez Stena Line, którzy działają usługi promowe do Harwich w Essex. Wyposażenie terminali to sklep ogólnospożywczy i kawiarnia / bar. Wszystkie promy mają sklep, kantor wymiany walut, punkt informacyjny, salon wideo i kasyno na pokładzie.