Zarezerwuj Rotterdam Prom

Rotterdam port w Holandia polaczy Was z Hull w Anglia z wyborem do 7 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Rotterdam do Hull trwa od 12 godziny i polaczenie operowane jest przez P&O Ferries.

Rotterdam Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Rotterdam Alternatywny Prom

Rotterdam Obsluga Promu

 • P&O Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 12 godz
  • Uzyskaj cenę

Rotterdam Przewodnik

Rotterdam to miasto w zachodniej Holandii, w prowincji Holandia Południowa. Miasto stanowi południową część Randstadu, szóstego największego obszaru metropolitalnego w Europie, który zamieszkuje ok. 6,7 miliona ludzi.

Rotterdam ma największy port w Europie, który rozciąga się na długości 40 km. Rzeki Moza i Ren zapewniają doskonały dostęp w głąb kraju i pozwalają dotrzeć aż do Bazylei oraz Francji.

Najważniejszym działem portu jest przemysł petrochemiczny oraz obsługa frachtu i przeładunku. Port wyposażony jest w nowoczesne terminale naftowe (Maasvlakte, Europoort, Pernis, Botlek), rudowe oraz kontenerowe.

Jak dostac sie do Rotterdam portu promowego

 • Rotterdam adres portu

  Dock 5805, Luxembourg Weg 2, 3198 LG Europoort

 • Rotterdam Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Rotterdam przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Rotterdam Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!