Zarezerwuj Prom do Rotterdam

Port Rotterdam w Holandia oferuje 6 przepłynięć promowych w tygodniu do Hull w Anglia. Przeprawa promowa Rotterdam do Hull z P&O Ferries trwa od 11 godziny 30 minuty.

Rotterdam Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Rotterdam - Prom alternatywny

Rotterdam - Rozkłady

 • P&O Ferries
  • 6 przeprawy w tygodniu 11 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Rotterdam - Przewodnik

Rotterdam to miasto w zachodniej Holandii, w prowincji Holandia Południowa. Miasto stanowi południową część Randstadu, szóstego największego obszaru metropolitalnego w Europie, który zamieszkuje ok. 6,7 miliona ludzi.

Rotterdam ma największy port w Europie, który rozciąga się na długości 40 km. Rzeki Moza i Ren zapewniają doskonały dostęp w głąb kraju i pozwalają dotrzeć aż do Bazylei oraz Francji.

Najważniejszym działem portu jest przemysł petrochemiczny oraz obsługa frachtu i przeładunku. Port wyposażony jest w nowoczesne terminale naftowe (Maasvlakte, Europoort, Pernis, Botlek), rudowe oraz kontenerowe.

Jak dostać się do portu w Rotterdam?

 • Rotterdam - adres portu

  Dock 5805, Luxembourg Weg 2, 3198 LG Europoort Rotterdam, Netherlands

 • Rotterdam - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Rotterdam przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Rotterdam - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!