Zarezerwuj Harwich Prom

Harwich port w Anglia polaczy Was z Hoek van Holland w Holandia z wyborem do 14 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Harwich do Hoek van Holland trwa od 7 godziny i polaczenie operowane jest przez Stena Line.

Harwich Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Harwich Alternatywny Prom

Harwich Obsluga Promu

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 7 godz
  • Uzyskaj cenę

Harwich Przewodnik

Harwich to miasto w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Tendring, jeden z tzw. Haven Ports nad Morzem Północnym.

Choć Royal Navy (Królewska Marynarka Wojenna) nie jest już obecna w Harwich, Harwich International Port w pobliskim Parkeston wciąż oferuje regularne połaczenia promowe do Hook of Holland (Hoek van Holland) w Holandii i Esbjerg w Danii.

Pomimo, lub może raczej z powodu swoich niewielkich rozmiarów Harwich jest wysoko postrzegane w kategoriach dziedzictwa architektury, a cała starsza część miasta, wyłączając Navyard Wharf, otrzymała status chroniony.
Regularny plan ulic miasta, z głównymi arteriami komunikacyjnymi połączonymi wieloma małymi alejkami, zdradza jego średniowieczne pochodzenie, choć wiele budynków z tamtego okresu jest skrytych za fasadami z XVIII wieku.

Jak dostac sie do Harwich portu promowego

 • Harwich adres portu

  Parkeston Quay, Parkeston, Harwich, CO12 4SR

 • Harwich Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Harwich przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Harwich Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!