Zarezerwuj Prom do Harwich

Port Harwich w Anglia oferuje 16 przepłynięć promowych w tygodniu do Hoek van Holland w Holandia. Przeprawa promowa Harwich do Hoek van Holland z Stena Line trwa od 6 godziny 45 minuty.

Harwich Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Harwich - Prom alternatywny

Harwich - Rozkłady

 • Stena Line
  • 16 przeprawy w tygodniu 6 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Harwich - Przewodnik

Harwich to miasto w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Tendring, jeden z tzw. Haven Ports nad Morzem Północnym.

Choć Royal Navy (Królewska Marynarka Wojenna) nie jest już obecna w Harwich, Harwich International Port w pobliskim Parkeston wciąż oferuje regularne połączenia promowe do Hook of Holland (Hoek van Holland) w Holandii.

Pomimo, lub może raczej z powodu swoich niewielkich rozmiarów Harwich jest wysoko postrzegane w kategoriach dziedzictwa architektury, a cała starsza część miasta, wyłączając Navyard Wharf, otrzymała status chroniony.
Regularny plan ulic miasta, z głównymi arteriami komunikacyjnymi połączonymi wieloma małymi alejkami, zdradza jego średniowieczne pochodzenie, choć wiele budynków z tamtego okresu jest skrytych za fasadami z XVIII wieku.

Jak dostać się do portu w Harwich?

 • Harwich - adres portu

  Harwich International Port, Parkeston Quay, Parkeston, Harwich CO12 4SX

 • Harwich - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Harwich przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Harwich - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!