COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Eurotunnel

Eurotunnel jest przewoźnikiem kolejowym, który obsługuje pociąg samochodowy, kursujący między Folkestone i Calais pod kanałem La Manche.

Przejazd Eurotunelem to najszybsza metoda przedostania się z samochodem przez Kanał La Manche między Wielką Brytanią a Francją. Przejazd pociągiem trwa zaledwie 35 minut. Odjazdy są częste, średnio co 20min. Ważne: Eurotunnelem nie mogą podróżować pojazdy z instalacją gazową.

Terminal Eurotunnel w Folkestone znajduje się w pobliżu zjazdu z autostrady na skrzyżowaniu 11A z M20. We Francji, terminal Eurotunelu mieści się na obrzeżach Calais przy zjeździe 42 z autostrady A16. Trasa do terminali jest bardzo dobrze oznakowana.

Z directferries.pl można znaleźć Eurotunnel rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Eurotunnel bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Eurotunnel z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Eurotunnel

Wszystkie trasy Eurotunnel

Eurotunnel opinie klientów

 • "Zdecydowanie polecam!!!"

  Jechaliśmy eurotunelem po raz pierwszy, wiec byliśmy lekko zdenerwowani czy sie nie pogubimy. Zupełnie niepotrzebnie - ilość i przejrzystość tablic informacyjnych, bardzo pomocna, serdeczna obsługa /byliśmy na miejscu dużo przed wyznaczonym czasem i zaproponowano nam przejazd wcześniejszym pociągiem, na który były miejsca/ spowodowały, ze podróż przeszła szybko i przyjemnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Eurotunel"

  Super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Quickly but not cheaply"

  Everything ok but why its so expensive?

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Eurotunel"

  Super servis!!!

  Przeczytaj Więcej Zwiń