COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dover - Dunkierka jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Dover do Dunkierka - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Francji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Dover - Dunkierka

  • 12 Sailings Daily 2 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Dover - Dunkierka

 • "Dov Dun"

  Bardzo profi obsługa. 

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zadowolony "

  Jestem ogólnie mówiąc zadowolony

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż z DSDF"

  Mieszkam w Anglii więc na kontynent dostaję się promem. Za pierwszym razem żona wykupiła bilet na DSDF, ze względu na cenę i chcieliśmy na Dunkierkę, aby ominąć problemy w Calais. I tak już zostało. Rejs jest krótki więc nie ma powodu szukać innej firmy promowej. Cena przystępna, kupujemy zawsze w tamtą i z powrotem bilet otwarty. Aby cały czas nie myśleć i miarkować czy się zdąży. A tak mamy święty spokój trzy doby na wykorzystanie przewozu to bardzo dużo. Zawsze z uśmiechem dojeżdzamy do Dover lub Dunkierki. Bo czeka nas przyjemne pływanie z DSDF-em.

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Szybko,sprawnie,miła obsługa.Polecam

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Dover do Dunkierka

Dover Dunkierka polaczenie laczy Anglia z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 12 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Dover Dunkierka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dover - Przewodnik

Miasto Dover znajduje się na wybrzeżu kanału La Manche, w hrabstwie Kent, w południowo-wschodniej Anglii. Jest wiele rzeczy do zrobienia i ciekawe miejsca do zobaczenia w okolicach Dover. Pomnik Bleriot stoi w miejscu, w którym wylądował Bleriot po pierwszym locie przez Kanał La Manche w 1909 roku. Dover Castle jest średniowiecznym zamkiem z 12 wieku, znany jako "klucz do Anglii" ze względu na jego znaczenie w historii obronnej i jest tez największym zamkiem w Anglii.

Port w Dover jest najbardziej ruchliwym na świecie portem pasażerskim. 16 mln turystów, 2,1 mln ciężarówek, 2,8 mln samochodów i motocykli oraz 86.000 autobusów przejeżdżają przez port w Dover każdego roku. Jest to główny port dla turystów podróżujących z Wielkiej Brytanii do Francji i na kontynent. Przeprawy promowe z Dover do Calais obsługiwane są przez DFDS Seaways i P&O Ferries, natomiast do Dunkierki tylko przez DFDS.


Dunkierka - Przewodnik

Miasto Dunkierka położone jest w północnej Francji. To trzeci co do wielkości port we Francji, po Le Havre i Marsylii. Dunkierka była dawnej wioską rybacką, stąd też posiada głębokie dziedzictwo związane z rybołówstwem. Imponujące Muzeum Portu opowiada o życiu oraz historii morskiej i rybackiej Dunkierki w całej jej świetności. Dunkierka oferuje też bogate pamiątki z czasów II wony światowej, a w szczególności o Operacji Dynamo. Jako nowe miasto odbudowane po wojnie, Dunkierka może poszczycić się okazałym ratuszem i Le Laac - rzeźby ogrodowe. Warto również wspomnieć o wspaniałych i piaszczystych plażach z barami.

Promy DFDS z Dover do Dunkierki kursują 12 razy dziennie.