Dover do Dunkierka Prom

Dover Dunkierka polaczenie laczy Anglia z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 12 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Dover Dunkierka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dover do Dunkierka Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Francji.

Dover - Dunkierka Armatorzy Promowi

 • DFDS Seaways
  • 12 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Dover Dunkierka

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Dover Dunkierka to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Dover - Dunkierka Prom

 • "Kierowca"

  Wszystko ok

  Mariusz płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "PODROZ"

  WSPANIAŁA PRZEPRAWA , SUPER PERSONEL

  Piotr płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Znakomicie!"

  Spośród wszystkich dotychczasowych moich przewoźników poprzez Kanał, DFDS jest najlepszy. Ocenie to w ten sposób: nie stwarzaja sztucznych problemów ale ułatwiaja pasażerom zycie - i podróż. Jak na razie jestescie bezkonkurencyjni i w przyszłości też będę podróżował z DFDS. Powodzenia i do zobaczenia!

  Jerzy płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Fajowo"

  Fajowo zawsze z nimi pływam z Dunkierki.

  Wojciech płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Dover Przewodnik

Miasto Dover znajduje się na wybrzeżu kanału La Manche, w hrabstwie Kent, w południowo-wschodniej Anglii. Jest wiele rzeczy do zrobienia i ciekawe miejsca do zobaczenia w okolicach Dover. Pomnik Bleriot w pamięci miejsca, w którym Bleriot wylądował po pierwszym locie przez kanał w 1909 roku, jest zarys samolotu pilotowanego ustawiony w ziemi. Dover Castle jest średniowiecznym zamkiem w miejscowości, która powstała w 12 wieku i został opisany jako "klucz do Anglii" ze względu na jego znaczenie w całej historii obronnej i jest tez największym zamkiem w Anglii.

Port w Dover jest najbardziej ruchliwym na świecie portem pasażerskim, z 16 mln turystów, 2,1 mln ciężarówek, 2,8 mln samochodów i motocykli oraz 86.000 autobusów przejeżdżających przez niego każdego roku. Jest to główny port wyjścia dla turystów z Wielkiej Brytanii do Francji i poza jej granicami w Europie kontynentalnej. Usługi są wykonywane przez P&O Ferries, DFDS Seaways i MyFerryLink do Calais i Dunkierki.

Dunkierka Przewodnik

Jako glowny francuski port, miasto Dunkierka, położone w północnej Francji, jest uzależniony od jego istotnych działań portów i przystani. W rzeczywistości, Dunkierka jest trzecim co do wielkości portem we Francji, po Le Havre i Marsylii. W dawnej wiosce rybackiej, wiele z jego dziedzictwa jest związanego z rybołówstwem,a imponujący Port Muzeum opowiada o życiu i czasach historii morskiej i rybackiej Dunkierki w całej jej świetności. W zabytkowym mieście w czasie wojny, muzea Dunkierki oferują bogactwo wiedzy, zwłaszcza okolic Operacja Dynamo. Jako nowe miasto, które miało być odbudowany po II wojnie światowej, miasto ma imponujące zabytki, takie jak ratuszu i Le Laac rzeźby ogrodowe i muzeum. Nadmorska miejscowosc Dunkierka oferuje wspaniałe piaszczyste plaże z barami.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Dover w Anglii z 11 rejssami dziennie.