Irish Ferries

Irish Ferries jest wiodącym w Irlandii operatorem promowym swiadczacym usługi promowe między Irlandia, Wielkiej Brytania i Francja, przeznaczony jest dla pasażerów, pojazdów i jednostek towarowych.

W ciągu ostatnich kilku lat, Irish Ferries zainwestował ponad 450 mln € w ich floty i obiekty portowe, mają teraz jedną z najnowocześniejszych flot w Europie.

Dostępny w ciągu ostatnich kilku lat.

Sa teraz jedną z najnowocześniejszych flot w Europie.

Irish Ferries jest regularnie uznawana za jego zaangażowanie i jakość,wygrał "Najlepsze firmy w branży turystycznej" irlandzkiej nagrody i irlandzkich Travel Trade Awards wraz z różnymi innymi wyróżnieniami przez lata.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Irish Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Irish Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Irish Ferries z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Irish Ferries trasy

Irish Ferries opinie klientów

 • "ocena promu"

  Dziekujemy za mila podroz. Zaloga byla mila, plac zabaw dla dzieci spelnil swoja role.

  Zaneta płynął z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dublin w dwie strony"

  Cale doswiadczenie bylo swietne, latwa rezerwacja, ceny tanie. Zaloga przyjazna, a wyposazenie na pokladzie promu bardzo dobre.

  John płynął z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka do Irlandii "

  Wspanialy prom. Naprawde czysty I wyplynal o czasie. Bardzo relaksujaca podroz. Duzo siedzen oraz plac zabaw dla dzieci. Im tez sie bardzo podobalo. Zawsze latalismy, ale nigdy wiecej, od tej pory bedziemy plywac promem jest to wygodniejsze mniej stresowe i cenowo bardzo podobnie. Bardzo polecamy!

  Declan płynął z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo dobrze"

  Przyejmna podroz, wygodnie I punktualnie.

  Kieran płynął z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń