Irish Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Irish Ferries

Irish Ferries jest wiodącym operatorem promowym w Irlandii świadczącym usługi promowe między Irlandią, Wielką Brytanią i Francją. Przewoźnik obsługuje pasażerów, pojazdy i jednostki towarowe.

W ciągu ostatnich kilku lat, Irish Ferries zainwestował ponad 450 mln € w statki i obiekty portowe, stąd też operator ma teraz jedną z najnowocześniejszych flot w Europie.

Irish Ferries jest regularnie doceniany za jego zaangażowanie i jakość. Operator wygrał kilka nagród w tym: "Najlepsza firma w irlandzkiej branży turystycznej" , Irish Travel Trade Awards wraz z innymi różnymi wyróżnieniami.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Irish Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Irish Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Irish Ferries z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Irish Ferries opinie klientów

 • "Late about 1,5h"

  Suppose to be at 10am noone come to inform people what's app. Workers walking around finally 1,5h late we was able go in

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Doktor"

  I am reccomending this type of journey :)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Wszystko ok.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super"

  Perfect 

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.