COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Irish Ferries

Irish Ferries jest wiodącym operatorem promowym w Irlandii świadczącym usługi promowe między Irlandią, Wielką Brytanią i Francją. Przewoźnik obsługuje pasażerów, pojazdy i jednostki towarowe.

W ciągu ostatnich kilku lat, Irish Ferries zainwestował ponad 450 mln € w statki i obiekty portowe, stąd też operator ma teraz jedną z najnowocześniejszych flot w Europie.

Irish Ferries jest regularnie doceniany za jego zaangażowanie i jakość. Operator wygrał kilka nagród w tym: "Najlepsza firma w irlandzkiej branży turystycznej" , Irish Travel Trade Awards wraz z innymi różnymi wyróżnieniami.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Irish Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Irish Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Irish Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Irish Ferries

Irish Ferries opinie klientów

 • "OPINIA"

  DOBRA

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Irish ferry"

  Polecam bardzo . Punktualnosc co do podanego czasu przez przez linie bardzo dobra . Kabiny bardzo wygodne I dosyc przestrone oraz bardzo czyste, wjazd I zjazd z promu przebiega bardzo szybko I sprawnie. Polecam bardzo!!!!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Good "

  All ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  bardzo polecamy ogólnie przyjemnie

  Przeczytaj Więcej Zwiń