Rosslare do Pembroke Prom

Rosslare Pembroke trasa promowa laczy Irlandia z Walia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Irish Ferries obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 1 minuta gdy Stena Line serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 15 min.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Rosslare Pembroke pomiedzy Irlandia i Walia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Rosslare do Pembroke Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Walii.

Rosslare - Pembroke Armatorzy Promowi

  • Irish Ferries
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • Stena Line
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Rosslare Pembroke

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rosslare Pembroke to samochod i 2 pasazerów.

Rosslare Przewodnik

Rosslare to wieś, port, i nadmorski kurort położony w hrabstwie Wexford w Irlandii. Do początku 1920 roku cypel rozciągal sie na wiele mil na północ, niemal dotykając Raven Point i dawal bardzo wąskie usta do Wexford Harbour. Na koncu cypla był mały Fort zwany Rosslare Fort. Zimą 1924/25 burza zmyla cypel. Fort został opuszczony, a teraz wszystko, co pozostalo, to wyspa w czasie odpływu.

Wioska jest bardzo popularna wśród turystów, przez co najmniej 100 lat, być może dlatego, że wieś jest podobno słonecznym miejscem w Irlandii. Miejska plaża została wyróżniona Błękitną Flagą i dlatego przyciąga wielu kąpiących się oraz rodziny.

Nowoczesny port oferuje wiele udogodnień, w tym restauracje i poczekalnia, bar nabrzeżny, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obiekty imigracyjne oraz Departament Rolnictwa. Połączenia promowe z Rosslare sa do Pembroke (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), Cherbourg i Roscoff we Francji.

Pembroke Przewodnik

Miasto Walijski Pembroke znajduje sie w Pembrokeshire w zachodniej czesci kraju. Konkretnie, Miasto lezy na polwyspie Poludniowa Pembrokeshire przez ujscia rzeki Cleddau.Miasto, niektore 13 km na poludnie od miasta Haverfordwest i 120 km od Cardiff, znajduje się na dnie doliny otoczonej ze wszystkich stron przez lasy i pola uprawne. Jedna z glownych atrakcji w miescie jest Zamek Pembroke, który byl miejscem narodzin krola Anglii Henryka VII, a pozniej do domu do Joannitow w Wielkiej Brytanii.

Pembrokeshire graniczy Carmarthenshire na wschodzie i Ceredigion na polnocnym wschodzie.Powiatu znajduje się w Pembrokeshire Coast National Park, jedynym nadmorskim parku narodowego w swoim rodzaju w Wielkiej Brytanii i jednym z trzech parkow narodowych w Walii, pozostali to Snowdonia i Brecon parkow narodowych. Przez lata plaze Pembrokeshire zostaly laureatem wielu Błękitną Flagą Nagrody, Nagrody i Green Coast Seaside Awards. W 2011 roku mial 39 plaże zalecanych przez Marine Conservation Society.

Z miejskiego portu, uslugi promowe dzialaja do Rosslare w Irlandii, z czasem przejazdu okolo 3 godziny i 45 minut.