Dublin do Holyhead Prom

Dublin Holyhead trasa promowa laczy Irlandia z Walia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Irish Ferries obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny gdy Stena Line serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 3 godz 21 min.

To daje 63 przeplyniecia tydzien na trasie Dublin Holyhead pomiedzy Irlandia i Walia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Dublin do Holyhead Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Walii.

Dublin - Holyhead Armatorzy Promowi

 • Irish Ferries
  • 5 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Stena Line
  • 4 Przeprawy Dziennie 3 godz 21 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Dublin Holyhead

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Dublin Holyhead to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Dublin - Holyhead Prom

 • "było wszysto OKEY:)"

  Miła obsługa bardzo czysto POLECAM:)

  Rafal płynął na trasie Dublin Holyhead z Stena Line na statku Stena Adventurer

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ZADOWOLONY"

  JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI Z WASZYCH USLUG I NA PEWNO SKORZYSTAMY Z WASZYCH USLUG ORAZ POLECIMY ZNAJOMYM

  Opinia anonimowa płynął na trasie Dublin Holyhead z Stena Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przez Morze Irlandzie w komforcie"

  Kochamy roznorodnosc w naszych podrozach. Podrozowanie promem bylo dla nas przygoda, wygodna oraz udana. Zaloga byla przyjazna, jedzenie I picie odpowiednie. Bardzo sie nam podobalo.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Dublin Holyhead z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Piekny statek "

  Bardzo relaksujace, duzo przestrzeni a siedzenia wygodne.

  Nina płynął na trasie Dublin Holyhead z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Dublin Przewodnik

Dublin jest największym miastem i stolicą Irlandii i znajduje się w prowincji Leinster na wschodnim wybrzeżu przy ujściu rzeki Liffey. Pochodzenie miasta mozna przesledzic od czasow WIkingow, ale zaczelo szybko rozwijać się w 17 wieku. Miasto przyciąga miliony turystów każdego roku. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Zamek w Dublinie, który po raz pierwszy zostal założony w 1204 krótko po inwazji Normanów. Wielu turystów także odwiedza Trinity College w Dublinie, aby zobaczyć Księgę z Kells, który jest ilustrowanym rękopisem stworzonym przez irlandzkich mnichow z ok. 800 n.a. Ha'penny Bridge; stary żelazny most nad rzeką Liffey jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Dublinie i jest uważany za jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Dublina. Warto rowniez odwiedzic Guinness Store house, gdzie wytwarzane jest slynne Irandzkie piwo Guinness.

Dublin Port jest najruchliwszym portem pasażerskim w Irlandii, obsługujący 1,5 mln pasażerów rocznie do miejsc w Wielkiej Brytanii i Europy. Port posiada trzy terminale i leży u ujścia rzeki Liffey, który jest 3km od centrum miasta.

Holyhead Przewodnik

Miasto i port w Holyhead znajduje się na Wyspie Świętego w Anglesey w Walii. W pewnym momencie Holy Island został podłączony do Anglesey przez Four Mile Bridge, ale w 19 wieku wybudowano grobla, Cobb, który teraz nosi głównej drogi i kolej, i od miasta.Centrum miasta jest zbudowany wokół kościoła św Cybi, który jest zbudowany w jednej z kilku fortów trzech ścianach rzymskich w Europie (czwarta ściana jest morze, który przychodził do fortu). Rzymianie zbudowali również strażnicy na szczycie góry wewnątrz Mynydd Holyhead y TWR, prehistorycznego wzgórzu fort. Rozliczenia w tym obszarze pochodzą z czasów prehistorycznych, z okrągłych chatach, komór grobowych i stojących kamieni wyposażonych w najwyższym stężeniu w Wielkiej Brytanii.Obecna latarnia morska na South Stos po drugiej stronie Holyhead Mountain i jest otwarte dla publiczności.Obszar ten jest również popularny wśród obserwatorów ptaków.

Z portu w Holyhead, odpływają promy do Dublina i Dun Laoghaire w Irlandii.