COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dublin - Liverpool jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Dublin do Liverpool - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Anglii.

Przewoźnicy Promowi - Dublin - Liverpool

  • 6 Sailings Weekly 7 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Dublin - Liverpool

 • "Nie skorzystam ponownie"

  To jest bardziej dl apasazerow z towarem a nie dla samochodow osobowych, wiec nastepnym razem doplace I poplyne krotsza trasa do Holyhead.

  'Norbay' travelled on Norbay

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom Dublin - Liverpool "

  Wycieczka sama w sobie minela dobrze, jedzenie bylo w porzadku, ale udogodnienia na statku dla osob ktore nie maja kabin byly okropne - brak wygodnych foteli na tak dlugim polaczeniu.

  'Norbay' travelled on Norbay

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moja opinia"

  Bardzo przyjemna obsługa. Bogata oferta cateringowa a jedzenie bardzo smaczne

  'Norbank' travelled on Norbank

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ferry Dublin- Liverpool"

  Friendly staff on the ferry from Dublin to Liverpool, very nice and helpful P&O crew. The restaurant area and lounge clean and tidy. Peaceful and quiet

  'Norbank' travelled on Norbank

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Dublin do Liverpool

Dublin Liverpool polaczenie laczy Irlandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Irish Sea. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 7 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Dublin Liverpool zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dublin - Przewodnik

Dublin jest największym miastem i stolicą Irlandii i znajduje się w prowincji Leinster na wschodnim wybrzeżu przy ujściu rzeki Liffey. Historia miasta sięga czasów Wikingów, ale zaczęło szybko rozwijać się w 17 wieku. Miasto przyciąga miliony turystów każdego roku. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Zamek w Dublinie, który po raz pierwszy został założony w 1204 krótko po inwazji Normanów. Wielu turystów także odwiedza Trinity College w Dublinie, aby zobaczyć Księgę z Kells, który jest ilustrowanym rękopisem stworzonym przez irlandzkich mnichów z ok. 800 n.a. Ha'penny Bridge; stary żelazny most nad rzeką Liffey jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Dublinie i jest uważany za jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Dublina. Warto również odwiedzić Guinness Store House, gdzie wytwarzane jest słynne Irlandzkie piwo Guinness.

Dublin Port jest najruchliwszym portem pasażerskim w Irlandii, obsługujący 1,5 mln pasażerów rocznie do miejsc w Wielkiej Brytanii i Europy. Port posiada trzy terminale i leży u ujścia rzeki Liffey, który jest 3km od centrum miasta.


Liverpool - Przewodnik

Miasto Birkenhead znajduje się na półwyspie Wirral w północno-zachodniej Anglii. Miasto leży naprzeciwko Liverpoolu, na zachodnim brzegu ujścia rzeki Mersey. Historia miasta jest ściśle związana z morzem, poprzez port morski i jego historii w budowie statków. William Laird, i jego syn Jan, były wpływowy w projektowaniu miasta. Części zostały ułożone we wzór siatki żelaza, jak Edinburgh Nowego Miasta o podobnej architekturze. Ten wzór siatki została wokół Hamilton placu, którą rozpoczęto w 1826 roku i oprócz Trafalgar Square w Londynie, zawiera najwięcej, zabytkowym budynków w jednym miejscu, w Anglii, w tym Birkenhead ratusza. W niewielkiej odległości od Placu Hamilton są dwie inne godne uwagi zabytki: wejście główne i Queensway Tunnel Terminal promowy w Woodside. Rydwany ognia miał filmowe na Woodside sceny nakręcone które miały być reprezentacja Dover w 1920 roku.

Usługi promowe działające od portu wyruszają do Dublina w Irlandii, Belfast w Irlandii Północnej i na całym ujście rzeki Mersey do Liverpoolu.