Dublin do Liverpool Prom

Dublin Liverpool polaczenie laczy Irlandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Irish Sea. Polaczenie odbywa sie do 17 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Dublin Liverpool zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dublin do Liverpool Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Anglii.

Dublin - Liverpool Armatorzy Promowi

 • P&O Irish Sea
  • 17 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Dublin Liverpool

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Dublin Liverpool to samochod i 1 pasazer.

Opinie na temat promów Dublin - Liverpool Prom

 • "Nie skorzystam ponownie"

  To jest bardziej dl apasazerow z towarem a nie dla samochodow osobowych, wiec nastepnym razem doplace I poplyne krotsza trasa do Holyhead.

  Leonard płynął na trasie Dublin Liverpool z P&O Irish Sea na statku Norbay

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom Dublin - Liverpool "

  Wycieczka sama w sobie minela dobrze, jedzenie bylo w porzadku, ale udogodnienia na statku dla osob ktore nie maja kabin byly okropne - brak wygodnych foteli na tak dlugim polaczeniu.

  Francis płynął na trasie Dublin Liverpool z P&O Irish Sea na statku Norbay

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Obsluga pierwszej klasy"

  Przeplyniecie bylo ciezkie I zajelo wiecej niz planowano. Nie tylko zostalismy o wszystkim dokladnie poinformowali, ale tez otrzymalismy darmowe posilki, kawe/herbate oraz sok. Zawsze korzystamy z P&O I nigdy nas nie zawidli swoja obsluga klienta!

  Peter Caulfield płynął na trasie Dublin Liverpool z P&O Irish Sea na statku European Endeavour

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo zadowolony klient"

  Podrozowalem do Dublina z innym operatorem co bylo koszmerm! Siedzenia byly twarde I niewygodne, a za fotele lotniczne trzeba bylo doplacic dodatkowo €20. W drodze powrotnej plynelismy z P&O I jaka to byla roznica! Posilki wliczone, wygodne siedzenia, rozrywka i o 50% taniej! Zarezerwowalismy kolejne podroze z P&O! Dzieki P&O!

  Opinia anonimowa płynął na trasie Dublin Liverpool z P&O Irish Sea na statku European Endeavour

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Dublin Przewodnik

Dublin jest największym miastem i stolicą Irlandii i znajduje się w prowincji Leinster na wschodnim wybrzeżu przy ujściu rzeki Liffey. Pochodzenie miasta mozna przesledzic od czasow WIkingow, ale zaczelo szybko rozwijać się w 17 wieku. Miasto przyciąga miliony turystów każdego roku. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Zamek w Dublinie, który po raz pierwszy zostal założony w 1204 krótko po inwazji Normanów. Wielu turystów także odwiedza Trinity College w Dublinie, aby zobaczyć Księgę z Kells, który jest ilustrowanym rękopisem stworzonym przez irlandzkich mnichow z ok. 800 n.a. Ha'penny Bridge; stary żelazny most nad rzeką Liffey jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Dublinie i jest uważany za jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Dublina. Warto rowniez odwiedzic Guinness Store house, gdzie wytwarzane jest slynne Irandzkie piwo Guinness.

Dublin Port jest najruchliwszym portem pasażerskim w Irlandii, obsługujący 1,5 mln pasażerów rocznie do miejsc w Wielkiej Brytanii i Europy. Port posiada trzy terminale i leży u ujścia rzeki Liffey, który jest 3km od centrum miasta.

Liverpool Przewodnik

Miasto Birkenhead znajduje się na półwyspie Wirral w północno-zachodniej Anglii. Miasto leży naprzeciwko Liverpoolu, na zachodnim brzegu ujścia rzeki Mersey. Historia miasta jest ściśle związana z morzem, poprzez port morski i jego historii w budowie statków. William Laird, i jego syn Jan, były wpływowy w projektowaniu miasta. Części zostały ułożone we wzór siatki żelaza, jak Edinburgh Nowego Miasta o podobnej architekturze. Ten wzór siatki została wokół Hamilton placu, którą rozpoczęto w 1826 roku i oprócz Trafalgar Square w Londynie, zawiera najwięcej, zabytkowym budynków w jednym miejscu, w Anglii, w tym Birkenhead ratusza. W niewielkiej odległości od Placu Hamilton są dwie inne godne uwagi zabytki: wejście główne i Queensway Tunnel Terminal promowy w Woodside. Rydwany ognia miał filmowe na Woodside sceny nakręcone które miały być reprezentacja Dover w 1920 roku.

Usługi promowe działające od portu wyruszają do Dublina w Irlandii, Belfast w Irlandii Północnej i na całym ujście rzeki Mersey do Liverpoolu.