Zarezerwuj Liverpool Prom

Port Liverpool w Anglia posiada wiele polaczen w tym do Dublin & Douglas. Z wyborem do 29 przeprawy w tygodniu, port Liverpool laczy Anglia z Irlandia & Wyspa Man.

Czas przeplyniec waha sie od 2 godziny 45 minuty na Douglas do 8 godziny na Dublin.

Informacje o przeplynieciach roznia sie od pory roku, dlatego polecamy wejsc na strone Liverpool gdzie znajduja sie informacje na zywo.

Liverpool Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Liverpool Alternatywny Prom

Liverpool Obsluga Promu

 • P&O Irish Sea
  • 17 przeprawy w tygodniu 8 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Steam Packet
  • 12 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Liverpool Przewodnik

Liverpool to miasto położone na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii, ok. 340 km od Londynu, na północnym brzegu estuarium rzeki Mersey. Siedziba hrabstwa Merseyside.

Jest drugim po Londynie ośrodkiem portowym Wielkiej Brytanii i jednym z najważniejszych takich ośrodków w historii (dzięki handlowi niewolnikami, a także handlowi i komunikacji pasażerskiej z Ameryką). Jest ośrodkiem przemysłowym (gł. przemysł paliwowy, samochodowy i elektroniczny), kulturalnym i naukowym.

Sześć lokacji w mieście tj. trzy w portowo-handlowej części miasta oraz trzy w centrum obejmujące zabytkowe budynki w 2004 roku zostały wpisane jako Liverpool Maritime Mercantile City na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Z Liverpoolem kojarzy się zespół The Beatles, który w tym mieście powstał i występował w klubie The Cavern.

W Liverpoolu są dwa znane kluby piłkarskie: Liverpool F.C. ("The Reds") i Everton F.C. ("The Toffees").

Jak dostac sie do Liverpool portu promowego

 • Liverpool adres portu

  Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside, L20 1BG, United Kingdom

 • Liverpool Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Liverpool przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Liverpool Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!