Steam Packet
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Ferries świadczy usługi ładunków, pasażerów i pojazdów między portem Douglas do czterech portów w Anglii, Irlandii Północnej i Południowej.

Szybkie statki tradycyjne tworzą nowoczesną flotę zapewniającą wysoki poziom usług na pokładzie.Usługi sa przez cały rok dla osób, pojazdów (w tym autobusow) i towarowych pojazdow między Heysham i Isle of Man.

Celem Spółki Isle of Man Steam Packet jest zapewnienie spójnych usług w wygodnych i szybkich rejsach i z gama taryf promocyjnych do osób podróżujących.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Steam Packet harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Steam Packet

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Steam Packet opinie klientów

  • "opinia"

    miła atmosfera ,polecam

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Isle of Man"

    Podrozowalismy z zona promem wiele razy na Isle of Man i zawsze bylismy zadowoleni, szczegolnie z kateringu oraz z obslugi ktora zawsze jest bardzo mila I pomocna. Po co latac, skoro mozna wypoczac i spedzic mily czas na pokladzie statku!

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.