COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Ferries świadczy usługi ładunków, pasażerów i pojazdów między portem Douglas do czterech portów w Anglii, Irlandii Północnej i Południowej.

Szybkie statki tradycyjne tworzą nowoczesną flotę zapewniającą wysoki poziom usług na pokładzie.Usługi sa przez cały rok dla osób, pojazdów (w tym autobusow) i towarowych pojazdow między Heysham i Isle of Man.

Celem Spółki Isle of Man Steam Packet jest zapewnienie spójnych usług w wygodnych i szybkich rejsach i z gama taryf promocyjnych do osób podróżujących.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Steam Packet harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Steam Packet

Steam Packet opinie klientów

  • "opinia"

    miła atmosfera ,polecam

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Isle of Man"

    Podrozowalismy z zona promem wiele razy na Isle of Man i zawsze bylismy zadowoleni, szczegolnie z kateringu oraz z obslugi ktora zawsze jest bardzo mila I pomocna. Po co latac, skoro mozna wypoczac i spedzic mily czas na pokladzie statku!

    Przeczytaj Więcej Zwiń