Belfast do Douglas Prom

Belfast Douglas polaczenie laczy Pólnocna Irlandia z Wyspa Man. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Belfast Douglas zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Belfast - Douglas Armatorzy Promowi

  • Steam Packet
    • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Belfast Douglas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Belfast Douglas to samochod + 2 pasazerów.

Belfast Przewodnik

Belfast jest najwiekszym miastem i stolica Irlandii Polnocnej. Wiekszosc miasta lezy w hrabstwie Antrim, ale czesc wschodnia i poludniowa Belfastu sa w County Down. Belfast historycznie byl osrodkiem przemyslu irlandzkiej poscieli, tytoniu, produkcji lin i przemyslu stoczniowego. Glowny budowniczy miasta, Harland and Wolff jest znany z budowy RMS Titanic. Dzisiaj Belfast pozostaje centrum dla przemyslu, jak i sztuki, szkolnictwa wyzszego, biznesu i prawa, i jest sila napedowa gospodarki Irlandii Polnocnej. Centrum miasta Belfast przeszedl znaczna rozbudowe i regeneracje w ostatnich latach, zwlaszcza wokol Victoria Square.

Belfast ma duzy port uzywany do wywozu i przywozu towarow i uslug promowych pasazerskich. Stena Line prowadzi regularne trasy do Cairnryan w Szkocji przy uzyciu swoich zwyklych statkow - podroz trwa okolo 2 godziny i 15 minut. Od 2011 roku Stranraer zaczal uzywac HSS (High Speed Service) statek - z czasem przeplyniecia okolo 90 minut. Stena Line posiada rowniez trasy do Liverpoolu. Dodatkowo sezonowe zeglowanie do Douglas na Wyspie Man jest obslugiwany przez Isle of Man Steam Packet Company.

Douglas Przewodnik

Położony na wschodnim wybrzeżu wyspy, Douglas jest największym miastem w Isle of Man i oferuje szeroki zakres rzeczy do zobaczenia i do zrobienia. Miasto stoi na skraju dwu milowej zatoki i piaszczystej plaży, z zatłoczonymi deptakami. Odwiedzający miasto mogą wybrać się na wycieczkę wzdłuż promenady na tramwajach konnych, gdzie znajdują się wspaniałe widoki na morze. Miłośnicy zwiedzania dziedzictwa wyspy, zajda rozniez cos dla siebie. Historia Mann szlaku, który prowadzi po najbardziej znanych miejscach, zaczyna się w Muzeum Manx. Podróż do Wielkiej Unii Camera Obscura w Douglas jest również warte odwiedzenia.

Steam Packet Firma świadczy usługi promowe na Isle of Man z Heysham, Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Pasażerowie mogą wybrać między tradycyjnym promem, Ben-my-Chree, która działa przez cały rok z Birkenhead, Heysham, Dublina i Belfastu, czy szybkim promem, Manannan, czyli od marca do listopada z Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Na pokładzie obu statków podróżujący znajdą sklepy, kawiarnie i bary, a także wysokiej jakości salony, jeśli szukasz podróży w stylu. Zwierzęta są akceptowane na niektórych usługach promowych.