Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3305 trasach i z 674 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Wyspa Man

Wyspa Man leży ona na Morzu Irlandzkim, pomiędzy Anglią, Szkocją, Irlandią i Walią, 60 mil morskich na zachód od Lancashire, i łatwo jest się tam dostać dzięki doskonałym połączeniom lotniczym i morskim.

Co można zobaczyć i robić na Wyspie Man?

Wyspa Man jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii. Znajdziemy tutaj dziewicze krajobrazy gór, klify, zalesione doliny, piaszczyste plaże, malutkie zamki, urzekające wąskotorowe koleje i dziesiątki wielkich kamieni i celtyckich krzyży. Idealne miejsce na wypoczynek dla fanów ciszy i spokoju.

Tak na prawdę główną atrakcją turystyczną Wyspy Man są rajdy motocyklowe - Isle of Man TT, które odbywają się co roku w ciągu pierwszych dwóch tygodni czerwca. To wydarzenie przyciąga turystów z całego świata.

Jak poruszać się po Wyspie Man?

Na wyspie kursują pociągi (elektryczne i parowe) i autobusy, ale rozkłady są bardzo orientacyjne. Za to piękne krajobrazy wynagradzają wszystkie niedogodności.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Wyspę Man?

Na Wyspę Man łatwo można dostać się promem z Anglii, Irlandii i Irlandii Północnej. Port Douglas jest portem, do którego przypływają wszystkie promy pasażerskie. Połączenia obsługiwane są przez przewoźnika Isle of Man Steam Packet Company, a ich statki posiadają wiele udogodnień dla gości, w tym restauracje, kawiarnie i place zabaw dla dzieci.

Z Anglii możesz przeprawić się z Liverpoolu lub Heysham. Port w Liverpoolu oferuje najwięcej połączeń z najkrótszym czasem przeprawy, trwającej około 3 godzin. Niektóre połączenia są dostępne tylko sezonowo, więc należy sprawdzić rozkład jazdy przed planowaniem podróży.

Przez cały rok Isle of Man Steam Packet oferuje również rejsy z Belfastu w Irlandii Północnej i Dublina.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Wyspę Man z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Dotyczy to szczególnie okresu z wyścigami Isle of Man TT. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Wyspę Man. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Steam Packet
    • Uzyskaj cenę

Wyspa Man - Trasy i Porty