Heysham
Douglas
Promy do Wyspa Man
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Heysham Douglas

Heysham Douglas polaczenie laczy Anglia z Wyspa Man. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Heysham Douglas zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Heysham do Douglas - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia na Wyspę Man.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Heysham do Douglas?

Czas przeprawy promowej z Heysham do Douglas wynosi około 3h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Heysham do Douglas i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Heysham do Douglas?

Cena promu z Heysham do Douglas może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Heysham do Douglas wynosi 243 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Heysham a Douglas?

Jest 1 operator promowy dla Heysham do Douglas i jest to
  • Steam Packet

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Heysham do Douglas?

Zarezerwuj promy z Heysham do Douglas poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Heysham do Douglas?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Heysham do Douglas z
  • Steam Packet

Czy można zabrać samochód na prom z Heysham do Douglas?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Heysham do Douglas z
  • Steam Packet

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Heysham do Douglas?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Douglas od Heysham?

Odległość pomiędzy Heysham a Douglas wynosi około 93 mil morskich.

Heysham - Przewodnik

Heysham to wieś na wybrzeżu w pobliżu Lancaster, w hrabstwie Lancashire, w północno-zachodniej Anglii i wychodzi na Morecambe Bay. Urokliwa nadmorska miejscowosc znajduje się zaledwie kilka kilometrów od obu Lancaster i Morecambe. Heysham jest pełna atrakcyjnych domków 17 wieku, i wystawy kwiatow dwukrotnie "Britain in Bloom's Gold Small Village"! Dwa bardzo zauważalne zabytki w pobliżu miejscowości to elektrownie jądrowe. W stosunkowo niewielkim obszarze można znaleźć lasy, otwarte łąki, piaszczyste plaże i głębokie baseny skalne.

Isle of Man Steam Packet Spółka prowadzi usługi promowe z Heysham do Douglas na Wyspie Man. Istnieją również połączenia promowe do Irlandii. Istnieją regularne promy i statki ekspresowe działające wzdłuż tej trasy, z czasem podróży od 2 do 3godz 30 minut. W porcie znajduje się salon z telewizorem, automaty, bar z przekąskami, restauracja Little Chef, toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci.


Douglas - Przewodnik

Położony na wschodnim wybrzeżu wyspy, Douglas jest największym miastem w Isle of Man i oferuje szeroki zakres rzeczy do zobaczenia i do zrobienia. Miasto stoi na skraju dwu milowej zatoki i piaszczystej plaży, z zatłoczonymi deptakami. Odwiedzający miasto mogą wybrać się na wycieczkę wzdłuż promenady na tramwajach konnych, gdzie znajdują się wspaniałe widoki na morze. Miłośnicy zwiedzania dziedzictwa wyspy, zajda rozniez cos dla siebie. Historia Mann szlaku, który prowadzi po najbardziej znanych miejscach, zaczyna się w Muzeum Manx. Podróż do Wielkiej Unii Camera Obscura w Douglas jest również warte odwiedzenia.

Steam Packet Firma świadczy usługi promowe na Isle of Man z Heysham, Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Pasażerowie mogą wybrać między tradycyjnym promem, Ben-my-Chree, która działa przez cały rok z Birkenhead, Heysham, Dublina i Belfastu, czy szybkim promem, Manannan, czyli od marca do listopada z Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Na pokładzie obu statków podróżujący znajdą sklepy, kawiarnie i bary, a także wysokiej jakości salony, jeśli szukasz podróży w stylu. Zwierzęta są akceptowane na niektórych usługach promowych.


Heysham do Douglas Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/04/2024 a 21.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Steam Packet 02:15 06:00 3 godziny 45 minuty Codzienność
Steam Packet 14:15 18:00 3 godziny 45 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.