Prom Heysham do Douglas

Heysham Douglas polaczenie laczy Anglia z Wyspa Man. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Heysham Douglas zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Heysham - Douglas

  • Steam Packet
    • 13 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Heysham Douglas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Heysham Douglas to samochod + 2 pasażerów.

Heysham - Przewodnik

Heysham to wieś na wybrzeżu w pobliżu Lancaster, w hrabstwie Lancashire, w północno-zachodniej Anglii i wychodzi na Morecambe Bay. Urokliwa nadmorska miejscowosc znajduje się zaledwie kilka kilometrów od obu Lancaster i Morecambe. Heysham jest pełna atrakcyjnych domków 17 wieku, i wystawy kwiatow dwukrotnie "Britain in Bloom's Gold Small Village"! Dwa bardzo zauważalne zabytki w pobliżu miejscowości to elektrownie jądrowe. W stosunkowo niewielkim obszarze można znaleźć lasy, otwarte łąki, piaszczyste plaże i głębokie baseny skalne.

Isle of Man Steam Packet Spółka prowadzi usługi promowe z Heysham do Douglas na Wyspie Man. Istnieją również połączenia promowe do Irlandii. Istnieją regularne promy i statki ekspresowe działające wzdłuż tej trasy, z czasem podróży od 2 do 3godz 30 minut. W porcie znajduje się salon z telewizorem, automaty, bar z przekąskami, restauracja Little Chef, toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci.

Douglas - Przewodnik

Położony na wschodnim wybrzeżu wyspy, Douglas jest największym miastem w Isle of Man i oferuje szeroki zakres rzeczy do zobaczenia i do zrobienia. Miasto stoi na skraju dwu milowej zatoki i piaszczystej plaży, z zatłoczonymi deptakami. Odwiedzający miasto mogą wybrać się na wycieczkę wzdłuż promenady na tramwajach konnych, gdzie znajdują się wspaniałe widoki na morze. Miłośnicy zwiedzania dziedzictwa wyspy, zajda rozniez cos dla siebie. Historia Mann szlaku, który prowadzi po najbardziej znanych miejscach, zaczyna się w Muzeum Manx. Podróż do Wielkiej Unii Camera Obscura w Douglas jest również warte odwiedzenia.

Steam Packet Firma świadczy usługi promowe na Isle of Man z Heysham, Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Pasażerowie mogą wybrać między tradycyjnym promem, Ben-my-Chree, która działa przez cały rok z Birkenhead, Heysham, Dublina i Belfastu, czy szybkim promem, Manannan, czyli od marca do listopada z Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Na pokładzie obu statków podróżujący znajdą sklepy, kawiarnie i bary, a także wysokiej jakości salony, jeśli szukasz podróży w stylu. Zwierzęta są akceptowane na niektórych usługach promowych.