Liverpool Birkenhead
Douglas
Promy do Wyspa Man
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Liverpool Birkenhead - Douglas jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Liverpool Birkenhead - Douglas

Prom Liverpool Birkenhead do Douglas

Liverpool Birkenhead Douglas polaczenie laczy Anglia z Wyspa Man. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Liverpool Birkenhead Douglas zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Liverpool Birkenhead do Douglas - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia na Wyspę Man.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Liverpool Birkenhead - Przewodnik

Miasto Liverpool znajduje się w północno-zachodniej Anglii, na wschodnim brzegu estuarium w Mersey. Zróżnicowana populacja miasta, pochodząca z wielu narodowości, kultur i religii, w szczególności z Irlandii doprowadziły miasto do długiej i bogatej historii. W 2007 roku miasto obchodzilo swoje 800-ta rocznicę i było również Europejskim Miastem Kultury w tym samym roku, wraz z Stavanger w Norwegii. Miasto zostało również oznakowane Światową Stolicą Popu przez Guinness World Records z powodu jego słynnej związek z The Beatles i innych grup z czasów Merseybeat. Części miasta zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w uznaniu bogatego dziedzictwa miasta.

Port w Liverpoolu, który jest jednym z głównych portów Zjednoczonego Królestwa, jest rozłożony na oba brzegi rzeki Mersey. Na stronie Liverpoolu rzeki sa terminale promowe pasażerskie, gdzie pasażerowie mogą zakupić napoje i przekąski. Istnieją dwia codzienne przeplyniecia do Irlandii z czasem Przeplyniecia około 3 godziny i 45 minut, które są obecnie obsługiwane przez Super Seacat Fast Ferries. Są też dwie usługi każdego dnia do Dublina z czasem przeplyniecia około 8 godzin, pięć codziennych rejsów do Douglas na Wyspie Man, a czas przeplyniecia to 2 godziny i 30 minut, oraz dwa codzienn przeplyniecia do Belfaście w Północnej Irlandii o czasie od około 8 godzin.


Douglas - Przewodnik

Położony na wschodnim wybrzeżu wyspy, Douglas jest największym miastem w Isle of Man i oferuje szeroki zakres rzeczy do zobaczenia i do zrobienia. Miasto stoi na skraju dwu milowej zatoki i piaszczystej plaży, z zatłoczonymi deptakami. Odwiedzający miasto mogą wybrać się na wycieczkę wzdłuż promenady na tramwajach konnych, gdzie znajdują się wspaniałe widoki na morze. Miłośnicy zwiedzania dziedzictwa wyspy, zajda rozniez cos dla siebie. Historia Mann szlaku, który prowadzi po najbardziej znanych miejscach, zaczyna się w Muzeum Manx. Podróż do Wielkiej Unii Camera Obscura w Douglas jest również warte odwiedzenia.

Steam Packet Firma świadczy usługi promowe na Isle of Man z Heysham, Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Pasażerowie mogą wybrać między tradycyjnym promem, Ben-my-Chree, która działa przez cały rok z Birkenhead, Heysham, Dublina i Belfastu, czy szybkim promem, Manannan, czyli od marca do listopada z Liverpoolu, Dublina i Belfastu. Na pokładzie obu statków podróżujący znajdą sklepy, kawiarnie i bary, a także wysokiej jakości salony, jeśli szukasz podróży w stylu. Zwierzęta są akceptowane na niektórych usługach promowych.


Na pokładzie promów