Douglas
Heysham
Promy do Anglia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Douglas - Heysham jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Douglas - Heysham

Prom Douglas do Heysham

Douglas Heysham polaczenie laczy Wyspa Man z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Douglas Heysham zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Douglas do Heysham - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Man do Anglii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Douglas - Przewodnik

Douglas na Wyspie Man jest stolicy wyspy i najwiekszym miastem. Miasto położone jest u ujścia rzeki Douglas, która stanowi część portu miasta i portu handlowego. Miasto znajduje się także nad zatoka Douglas Bay. Miasto jest głównym centrum handlowym na wyspie dla biznesu, finansów, usług prawnych, transportu, sklepów, rozrywki i transportu.

W mieście znajduje się wiele atrakcji, w tym Tower Refuge, który jest małym zamkiem ochronnym, zbudowanym na Conister Skale w Douglas Bay jako sanktuarium dla rozbitków. Istnieje także tramwaj konny, który biegnie wzdłuż promenady od terminalu morskiego do Manx Electric Railway i pociągów parowych, które podróżują do 15 mil od stacji kolejowej Douglas do Port Erin na południu wyspy. Dla fanów wyścigów, coroczny wyscik motorowy Isle od Man TT wyścig motocyklowy, rozpoczyna i kończy sie w mieście.

Douglas Port jest jedynym portem promowym na Wyspę Man, z usługami łączącymi wyspę z Wyspami Brytyjskimi i Irlandia. Terminal promowy znajduje się na nabrzeżu, na Centralnej Promenadzie, w samym sercu miasta.


Heysham - Przewodnik

Urocze nadmorskie miasteczko Heysham, w dzielnicy Lancaster, znajduje się na skraju Morecambe Bay, zaledwie kilka kilometrów od obu Lancaster i Morecambe. Jest pełna atrakcyjnych domków 17 wieku i jej kolorowe wyświetlacze kwiatów Dwukrotnie wygrał Brytanii w rozkwicie Gold małej wiosce! Brytyjska JMW Turner malarz malował pejzaż Heysham z spektakularny Lakeland tle, gdy był w trasie Lancashire się w 1790. Nastąpił pewien rodzaj rozliczenia w Heysham od epoki kamienia, a tym samym cały obszar jest usiany starożytnych miejsc, w tym jeden z najlepszych miejsc Anglo-Viking w północno-zachodniej Anglii. Odwiedzający wsi wybrać się na spacer kurhanów, o powierzchni klify, gdzie nie wykryto wiele narzędzi i artefaktów ceramiki, co sugeruje, że był kiedyś starożytne cmentarzysko.

Isle of Man Steam Packet Spółka prowadzi usługi promowe z Heysham do Douglas na Wyspie Man. Istnieją również połączenia promowe do Irlandii.


Na pokładzie promów