COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Douglas - Heysham jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Douglas do Heysham - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Man do Anglii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Douglas - Heysham

    • 12 Sailings Weekly 3 hr 45 min
    • Get price

Prom Douglas do Heysham

Douglas Heysham polaczenie laczy Wyspa Man z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Douglas Heysham zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Douglas - Przewodnik

Douglas na Wyspie Man jest stolicy wyspy i najwiekszym miastem. Miasto położone jest u ujścia rzeki Douglas, która stanowi część portu miasta i portu handlowego. Miasto znajduje się także nad zatoka Douglas Bay. Miasto jest głównym centrum handlowym na wyspie dla biznesu, finansów, usług prawnych, transportu, sklepów, rozrywki i transportu.

W mieście znajduje się wiele atrakcji, w tym Tower Refuge, który jest małym zamkiem ochronnym, zbudowanym na Conister Skale w Douglas Bay jako sanktuarium dla rozbitków. Istnieje także tramwaj konny, który biegnie wzdłuż promenady od terminalu morskiego do Manx Electric Railway i pociągów parowych, które podróżują do 15 mil od stacji kolejowej Douglas do Port Erin na południu wyspy. Dla fanów wyścigów, coroczny wyscik motorowy Isle od Man TT wyścig motocyklowy, rozpoczyna i kończy sie w mieście.

Douglas Port jest jedynym portem promowym na Wyspę Man, z usługami łączącymi wyspę z Wyspami Brytyjskimi i Irlandia. Terminal promowy znajduje się na nabrzeżu, na Centralnej Promenadzie, w samym sercu miasta.


Heysham - Przewodnik

Urocze nadmorskie miasteczko Heysham, w dzielnicy Lancaster, znajduje się na skraju Morecambe Bay, zaledwie kilka kilometrów od obu Lancaster i Morecambe. Jest pełna atrakcyjnych domków 17 wieku i jej kolorowe wyświetlacze kwiatów Dwukrotnie wygrał Brytanii w rozkwicie Gold małej wiosce! Brytyjska JMW Turner malarz malował pejzaż Heysham z spektakularny Lakeland tle, gdy był w trasie Lancashire się w 1790. Nastąpił pewien rodzaj rozliczenia w Heysham od epoki kamienia, a tym samym cały obszar jest usiany starożytnych miejsc, w tym jeden z najlepszych miejsc Anglo-Viking w północno-zachodniej Anglii. Odwiedzający wsi wybrać się na spacer kurhanów, o powierzchni klify, gdzie nie wykryto wiele narzędzi i artefaktów ceramiki, co sugeruje, że był kiedyś starożytne cmentarzysko.

Isle of Man Steam Packet Spółka prowadzi usługi promowe z Heysham do Douglas na Wyspie Man. Istnieją również połączenia promowe do Irlandii.