Douglas do Heysham Prom

Douglas Heysham polaczenie laczy Wyspa Man z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Douglas Heysham zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Douglas do Heysham Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Man do Anglii.

Douglas - Heysham Armatorzy Promowi

  • Steam Packet
    • 13 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Douglas Heysham

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Douglas Heysham to samochod i 2 pasazerów.

Douglas Przewodnik

Douglas na Wyspie Man jest stolicy wyspy i najwiekszym miastem. Miasto położone jest u ujścia rzeki Douglas, która stanowi część portu miasta i portu handlowego. Miasto znajduje się także nad zatoka Douglas Bay. Miasto jest głównym centrum handlowym na wyspie dla biznesu, finansów, usług prawnych, transportu, sklepów, rozrywki i transportu.

W mieście znajduje się wiele atrakcji, w tym Tower Refuge, który jest małym zamkiem ochronnym, zbudowanym na Conister Skale w Douglas Bay jako sanktuarium dla rozbitków. Istnieje także tramwaj konny, który biegnie wzdłuż promenady od terminalu morskiego do Manx Electric Railway i pociągów parowych, które podróżują do 15 mil od stacji kolejowej Douglas do Port Erin na południu wyspy. Dla fanów wyścigów, coroczny wyscik motorowy Isle od Man TT wyścig motocyklowy, rozpoczyna i kończy sie w mieście.

Douglas Port jest jedynym portem promowym na Wyspę Man, z usługami łączącymi wyspę z Wyspami Brytyjskimi i Irlandia. Terminal promowy znajduje się na nabrzeżu, na Centralnej Promenadzie, w samym sercu miasta.

Heysham Przewodnik

Urocze nadmorskie miasteczko Heysham, w dzielnicy Lancaster, znajduje się na skraju Morecambe Bay, zaledwie kilka kilometrów od obu Lancaster i Morecambe. Jest pełna atrakcyjnych domków 17 wieku i jej kolorowe wyświetlacze kwiatów Dwukrotnie wygrał Brytanii w rozkwicie Gold małej wiosce! Brytyjska JMW Turner malarz malował pejzaż Heysham z spektakularny Lakeland tle, gdy był w trasie Lancashire się w 1790. Nastąpił pewien rodzaj rozliczenia w Heysham od epoki kamienia, a tym samym cały obszar jest usiany starożytnych miejsc, w tym jeden z najlepszych miejsc Anglo-Viking w północno-zachodniej Anglii. Odwiedzający wsi wybrać się na spacer kurhanów, o powierzchni klify, gdzie nie wykryto wiele narzędzi i artefaktów ceramiki, co sugeruje, że był kiedyś starożytne cmentarzysko.

Isle of Man Steam Packet Spółka prowadzi usługi promowe z Heysham do Douglas na Wyspie Man. Istnieją również połączenia promowe do Irlandii.