Douglas do Dublin Prom

Douglas Dublin polaczenie laczy Wyspa Man z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Steam Packet. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Douglas Dublin zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Douglas do Dublin Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Man do Irlandii.

Douglas - Dublin Armatorzy Promowi

  • Steam Packet
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 2 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Douglas Dublin

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Douglas Dublin to samochod i 2 pasazerów.

Douglas Przewodnik

Douglas na Wyspie Man jest stolicy wyspy i najwiekszym miastem. Miasto położone jest u ujścia rzeki Douglas, która stanowi część portu miasta i portu handlowego. Miasto znajduje się także nad zatoka Douglas Bay. Miasto jest głównym centrum handlowym na wyspie dla biznesu, finansów, usług prawnych, transportu, sklepów, rozrywki i transportu.

W mieście znajduje się wiele atrakcji, w tym Tower Refuge, który jest małym zamkiem ochronnym, zbudowanym na Conister Skale w Douglas Bay jako sanktuarium dla rozbitków. Istnieje także tramwaj konny, który biegnie wzdłuż promenady od terminalu morskiego do Manx Electric Railway i pociągów parowych, które podróżują do 15 mil od stacji kolejowej Douglas do Port Erin na południu wyspy. Dla fanów wyścigów, coroczny wyscik motorowy Isle od Man TT wyścig motocyklowy, rozpoczyna i kończy sie w mieście.

Douglas Port jest jedynym portem promowym na Wyspę Man, z usługami łączącymi wyspę z Wyspami Brytyjskimi i Irlandia. Terminal promowy znajduje się na nabrzeżu, na Centralnej Promenadzie, w samym sercu miasta.

Dublin Przewodnik

Dublin jest stolicą Irlandii i leży w prowincji Leinster na północno-wschodnim wybrzeżu, u ujścia rzeki Liffey. Stolica Irlandii przyciąga miliony turystów każdego roku, aby doświadczyć wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania. Historia miasta sięga czasów Wikingów i jeden z najbardziej popularnych atrakcji w mieście jest Zamek w Dublinie, który po raz pierwszy zostal założony w 1204, tuż po inwazji Normanów. Inne popularne miejsca w mieście to Spire of Dublin, lub oficjalnie zatytułowany "Pomnik Światła". To jest stożkowa iglica na 121,2 metrów wykonany ze stali nierdzewnej i znajduje się na O'Connell Street. Inne popularne atrakcje i zabytki to Mansion House, pomnik Anna Livia, pomnik Molly Malone, Katedra Christ Church, Katedra św Patryka, Świętego Franciszka Ksawerego na Upper Gardiner Street w pobliżu Mountjoy Square, The Custom House i Storehouse. Poolbeg wieże są również ikona Dublina i są widoczne z wielu miejsc w całym mieście.

Nowoczesny Dublin Port znajduje się po obu stronach rzeki Liffey. W północnej stronie rzeki, główna część portu leży na końcu muru i North East muru, od Alexandra Quay. Elementem portu na południowej stronie rzeki jest znacznie mniejszy i leży na początku półwyspu gołębnika. Usługi promowe działające z portu odplywaja do Holyhead w Walii, Liverpool w Anglii i Douglas na Wyspie Man.