Roscoff do Rosslare Prom

Roscoff Rosslare polaczenie laczy Francja z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Irish Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Roscoff Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Roscoff do Rosslare Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Irlandii.

Roscoff - Rosslare Armatorzy Promowi

  • Irish Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 17 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Roscoff Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Roscoff Rosslare to samochod + 2 pasazerów.

Roscoff Przewodnik

Roscoff to miasto i port morski położony w regionie Bretania północno zachodniej Francji i jest idyllicznm wprowadzeniem do rustykalnych uroków Bretanii. Miasto znane jest z pięknych kamienic i zostało oznaczone jako "Petite Cite de caractère Bretanii" (małe miasto z charakterem). Roscoff oferuje atrakcyjne 16 wieczne granitowe budynki Nestlé naprzeciwko wybrzeża, ulice wypełnione fantastycznymi restauracji, serwujące wspaniałe jedzenie i urocze małe galerie sztuki i sklepy z pamiątkami. Miasto specjalizuje się w daniach z owoców morza i tradycyjnych naleśnikow bretońskich, które można sprobować w jednej z wielu bocznych ulic. Alternatywnie, skosztować słynnej Brittany thalassoterapii - odmładzające, lecznicze i relaksacyjne zabiegi z wykorzystaniem produktów z wodą morską.

Port działa od 1973, choć pasażerowie nie znajda bogatego wyposazenia w terminalu. Czas polaczenia do Rosslare trwa około 17 godzin i 13 godzin do Cork. W pobliżu znajduje sie Ile-de-Batz, zwany Enez Vaz w Breton, mała wyspa, która może być odwiedzona z portu.

Rosslare Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym na co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour.Miasto szczyci się słoneczne miejsce w Irlandii, i nagrywa to potwierdzać: Rosslare otrzyma 300 godzin rocznie więcej słońca niż średnia miejsce w Irlandii.Długa piaszczysta plaża nić jest Błękitna Flaga, dlatego przyciąga zawodników i ich rodzin, podczas gdy istnieje wiele dobrych pól golfowych w okolicy.

Lokalnego portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnia, bar nabrzeża, zameldowanie i plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obszary dla dzieci zmieniających, obiekty imigracyjne dla dzieci i Departament Rolnictwa biura. Połączenia promowe z Rosslare do Pembroke odejść (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), a do Cherbourg i Roscoff we Francji.