COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cork - Roscoff jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Cork do Roscoff - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Francji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Cork - Roscoff

    • 2 Sailings Weekly 15 hr
    • Get price

Prom Cork do Roscoff

Cork Roscoff polaczenie laczy Irlandia z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Brittany Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Cork Roscoff zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Cork - Przewodnik

Miasto Cork w Irlandii znajduje sie w poludniowo-zachodniej czesci kraju, w prowincji Munster. Drugie co do wielkosci w Irlandii, polozone jest na wyspie na rzece Lee. Na wschod od miasta, nabrzeza i doki wzdluz rzeki prowadza do Lough Mahon i Cork Harbour, jednego z najwiekszych na swiecie naturalnych portow.

Handel detaliczny w Cork zawiera mieszanke zarowno nowoczesny, stanowe centra handlowe i rodzinne lokalne sklepy. Domy towarowe zaspokoja wszystkie budzety, z drogimi butikami na jednym koncu rynku i sklepami z high street.

Terminal promowy portu Cork ma ograniczone wyposazenie wiec pasazerowie wymagajacy roznych urzadzen i napoji poza poczekalnia, powinni udac sie do Ringaskiddy gdzie poczta oferuje kantor i centrum informacji turystycznej. Ringaskiddy ma bankomaty, restauracje, zakwaterowanie i wygode zakupow.


Roscoff - Przewodnik

Malownicza wioska francuska Roscoff na północnym wybrzeżu Bretanii jest idyllicznym wprowadzeniem do rustykalnych uroków Bretanii. Turysci znajdą atrakcyjne 16 wieczne, granitowe budynki zagnieździły z linii brzegowej, ulice pełne fantastycznych restauracji serwujących wspaniałe jedzenie i urocze mało galerie sztuki i sklepy z pamiątkami. Miasto specjalizuje się w daniach z owoców morza i tradycyjnych naleśnikow bretońskich. Alternatywnie, mozna skosztować słynne Brittany thalassoterapii - odmładzające, lecznicze i relaksacyjne zabiegi z wykorzystaniem produktów z wodą morską.

Bretania jest jednym z 27 regionów Francji i zajmuje duży półwysep w północno-zachodniej części kraju, leżącego między kanałem La Manche na północy i Zatoce Biskajskiej na południe. Jego siedziba znajduje się w Rennes.

Port działa od 1973, choć pasażerowie nie znajda bogatego wyposazenia w terminalu. Promy odplywaja zarówno do Rosslare i Cork w Irlandii.