COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brittany Ferries

Brittany Ferries oferuje szeroki wybór tras promowych do zachodniej Francji i północnej Hiszpanii, jak również połączenia promowe między Francją, a Irlandią.

Gdy płyniemy z Brittany Ferries Twój port docelowy jest więcej niż tylko portem. Każdy z tych miejsc posiada swój własny charakter i jest zwykle pełnia życia ze świetnym miejscem na zakupy, jedzeniem i piciem.

Brittany Ferries oferują usługi, które koncentruje na swoich promach luksusowy rejsach, który oznacza, że ​​święto rozpoczyna minut można krok na pokładzie statku.

Rozrywka jest bardzo zróżnicowana, a jedzenie to kuchnia francuska, która oczywiście ma wielką renomę. Jest tez wiele butików.

Na dłuższe wycieczki, takie jak między Anglią a Hiszpanią sa zroznicowane kabiny. Pierwsze kabiny pozwalaja na prywatnoś w ciągu dnia, aby zachować swoje rzeczy bezpiecznie i nocą zapewnia wygodne miejsce do spania.

Zobacz Brittany Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Brittany Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Brittany Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Brittany Ferries

Brittany Ferries opinie klientów

 • "jest ok"

  ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "zimno na pokladzie. Poza tym wszystko ok"

  zimno na pokladzie. Poza tym wszystko ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo plynne przyplyniecie"

  Przyplyniecie bylo bardzo plynne bez zadnych kolysan. Rokladane fotele byly wygodne, mimo tego wiele ludzi wolalo spac na podlodze. Niestety niektorzy glosni paazerowie utrudniali odpoczynek I sen. Mozliwosc przemieszczania sie z fotelem byla by wspaniala.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zaznaczam wszystkie pola"

  Zakonczylem wlasnie swoja 10 podroz na Pont AVON. Zazwyczaj podrozuje wraz z zona naszym kamperem. Wjazd na poklad jest plynny. Kabiny odpowiednie. Jedzenie na pokladzie jest pierwszej klasy. Zaloga zawsze profesjonalna I pomocna. Zawsze czuje ze wakacje zaczynaja sie juz na pokladzie, i nie moge pomyslec o lepszej formie transportu. Wspaniale!

  Przeczytaj Więcej Zwiń