Brittany Ferries

Brittany Ferries oferuje szeroki wybór tras promowych do zachodniej Francji i północnej Hiszpanii, jak również połączenia promowe między Francją, a Irlandią.

Gdy płyniemy z Brittany Ferries Twój port docelowy jest więcej niż tylko portem. Każdy z tych miejsc posiada swój własny charakter i jest zwykle pełnia życia ze świetnym miejscem na zakupy, jedzeniem i piciem.

Brittany Ferries oferują usługi, które koncentruje na swoich promach luksusowy rejsach, który oznacza, że ​​święto rozpoczyna minut można krok na pokładzie statku.

Rozrywka jest bardzo zróżnicowana, a jedzenie to kuchnia francuska, która oczywiście ma wielką renomę. Jest tez wiele butików.

Na dłuższe wycieczki, takie jak między Anglią a Hiszpanią sa zroznicowane kabiny. Pierwsze kabiny pozwalaja na prywatnoś w ciągu dnia, aby zachować swoje rzeczy bezpiecznie i nocą zapewnia wygodne miejsce do spania.

Zobacz Brittany Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Brittany Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Brittany Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Brittany Ferries

Brittany Ferries opinie klientów

 • "Zaznaczam wszystkie pola"

  Zakonczylem wlasnie swoja 10 podroz na Pont AVON. Zazwyczaj podrozuje wraz z zona naszym kamperem. Wjazd na poklad jest plynny. Kabiny odpowiednie. Jedzenie na pokladzie jest pierwszej klasy. Zaloga zawsze profesjonalna I pomocna. Zawsze czuje ze wakacje zaczynaja sie juz na pokladzie, i nie moge pomyslec o lepszej formie transportu. Wspaniale!

  Michael rooney płynął z Brittany Ferries na statku Pont Aven

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Club Class ? "

  Zarezerwowalismy Club Class 4 lozkowa, nie bylo to dokladnie to samo co na zdjeciach strony!!!

  Opinia anonimowa płynął z Brittany Ferries na statku Bretagne

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeplyniecie "

  Swietna podroz, bardzo przyjemna, za dobra cene. Bardzo latwo mozna sie dostac do portu I dowiedziec z ktorego terminalu odplywa.

  George płynął z Brittany Ferries na statku Mont St Michel

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Niesamowite"

  Prom, udogodnienia, zaloga - wszystko bardzo dobre.

  Raimundo płynął z Brittany Ferries na statku Normandie

  Przeczytaj Więcej Zwiń