Cherbourg
Guernsey
Promy do Guernsey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Cherbourg Guernsey

Cherbourg Guernsey polaczenie laczy Francja z Guernsey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Cherbourg Guernsey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Cherbourg do Guernsey - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Guernsey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Cherbourg do Guernsey?

Czas przeprawy promowej z Cherbourg do Guernsey wynosi około 1h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Cherbourg do Guernsey i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Cherbourg do Guernsey?

Cena promu z Cherbourg do Guernsey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Cherbourg do Guernsey wynosi 232 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Cherbourg a Guernsey?

Jest 1 operator promowy dla Cherbourg do Guernsey i jest to
  • Condor Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Cherbourg do Guernsey?

Zarezerwuj promy z Cherbourg do Guernsey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Cherbourg do Guernsey?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Cherbourg do Guernsey z
  • Condor Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Cherbourg do Guernsey?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Cherbourg do Guernsey z
  • Condor Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Cherbourg do Guernsey?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Guernsey od Cherbourg?

Odległość pomiędzy Cherbourg a Guernsey wynosi około 56 mil morskich.

Cherbourg - Przewodnik

Cherbourg leży na Półwyspie Cotentin w północno-zachodniej Francji. Miasto ma długą historię, zostało opanowane przez Wikingów w 9 wieku, którzy jako pierwsi przekształcili go w port. W epoce napoleońskiej, port został wzmocniony, aby zapobiec brytyjskim morskich inwazjom. Prace przebudowy i wzmocnienia portu rozpoczęto w 1784 roku i nie zostały zakończone do 1850 roku, długo po klęsce Napoleona w bitwie pod Waterloo.

Atrakcje turystyczne w mieście to Cite de la Mer ("Miasto z morza") - muzeum poświęcone historii morskiej. Muzeum mieści się w terminalu rejsowym w Cherbourg i zostało otwarte w 2002 roku. Turyści mogą także wybrać się na spacer w Jardin de la Roche Fauconniere, który jest prywatnym ogrodem botanicznym znajdującym się w Parc de la Fauconniere. Ogród został założony w roku 1870 i posiada około 3.400 okazów, z których wiele pochodzi z półkuli południowej.

Port Cherbourg, który leży na wybrzeżu Kanału La Manche, zapewnia regularne połączenia promowe dla pasażerów i cargo do Poole i Portsmouth w Wielkiej Brytanii oraz Rosslare w Irlandii.


Guernsey - Przewodnik

Wyspa Guernsey znajduje się w kanale La Manche i jest jedną z Wysp Normandzkich. Położony około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii, wyspa jest posiadanie Korony Brytyjskiej. Dla większości użytkowników, wybrzeże wyspy jest jej największym remis. Są bardzo różne zatoczki 27 do wyboru - niektóre z długimi i popularnych odcinkach piasku, inni z ukrytych zatoczek, które rzadko przyciągają turystów.Piękne południowe wybrzeże jest pokryte pięknymi klifami i najlepiej zwiedzać pieszo.

St Peter Port Port jest jednym z najładniejszych w Europie i stanowi idealne tło po przybyciu drogą morską. Promy do Guernsey Krzyż z portów na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii i trwać zaledwie trzy godziny. Tradycyjne promy działać w każdych warunkach pogodowych, a wszystko przez cały rok, z Portsmouth. Podróżowanie do i od St Malo we Francji promem trwa nieco ponad dwie godziny. Istnieją również sezonowe promy do iz wybrzeżu Normandii we Francji. Jako pasażer stopy, lub jeśli podróżujesz z samochodu, motocykla czy roweru, prom dostarczy Ci prosto w sercu stolicy wispy.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.