Rosslare
Bilbao
Promy do Hiszpania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Rosslare Bilbao

Rosslare Bilbao polaczenie laczy Irlandia z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Brittany Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 26 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Rosslare Bilbao zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Hiszpanii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Rosslare do Bilbao?

Czas przeprawy promowej z Rosslare do Bilbao wynosi około 26h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Rosslare do Bilbao i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Rosslare do Bilbao?

Cena promu z Rosslare do Bilbao może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Rosslare do Bilbao wynosi 356 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Rosslare a Bilbao?

Jest 1 operator promowy dla Rosslare do Bilbao i jest to
  • Brittany Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Rosslare do Bilbao?

Zarezerwuj promy z Rosslare do Bilbao poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Rosslare do Bilbao?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Rosslare do Bilbao z
  • Brittany Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Rosslare do Bilbao?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Rosslare do Bilbao z
  • Brittany Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Rosslare do Bilbao?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Bilbao od Rosslare?

Odległość pomiędzy Rosslare a Bilbao wynosi około 567 mil morskich.

Rosslare - Przewodnik

Rosslare to wieś, port, i nadmorski kurort położony w hrabstwie Wexford w Irlandii. Do początku 1920 roku cypel rozciągal sie na wiele mil na północ, niemal dotykając Raven Point i dawal bardzo wąskie usta do Wexford Harbour. Na koncu cypla był mały Fort zwany Rosslare Fort. Zimą 1924/25 burza zmyla cypel. Fort został opuszczony, a teraz wszystko, co pozostalo, to wyspa w czasie odpływu.

Wioska jest bardzo popularna wśród turystów, przez co najmniej 100 lat, być może dlatego, że wieś jest podobno słonecznym miejscem w Irlandii. Miejska plaża została wyróżniona Błękitną Flagą i dlatego przyciąga wielu kąpiących się oraz rodziny.

Nowoczesny port oferuje wiele udogodnień, w tym restauracje i poczekalnia, bar nabrzeżny, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obiekty imigracyjne oraz Departament Rolnictwa. Połączenia promowe z Rosslare sa do Pembroke (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), Cherbourg i Roscoff we Francji.


Bilbao - Przewodnik

Bilbao, stolica prowincji Vizcaya, jest ośrodkiem metropolitalnym z ponad milionem mieszkancow. Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Nervión, która łączy Morze Cantabrian 11 kilometrów dalej w dół rzeki. Rzeka jest ważna dla rozwoju przemysłowego i gospodarczego miasta od założenia zakątków miasta w 14 wieku. Bilbao, wraz z miasta,i znajdującymi się po obu stronach rzeki aż do morza, tworzą obszar Greater Bilbao. Bilbao, pieszczotliwie zwany El Botxo (dziury), ma zróżnicowana i żywą scenę kulturalną. Dla tych, którzy interesują się sztuką, Teatro Arriaga i sala koncertowa Euskalduna są koniecznością. Doskonała Fine Arts Museum (Museo de Bellas Artes) znajduje się na skraju parku Dona Casilda - rzut kamieniem od znanego na całym świecie Muzeum Guggenheima ze spektakularna architektura, zaprojektowany przez Franka Gehry'ego w 1997 roku.

Port w Bilbao znajduje się na Bilbao Abra zatoce, wzdłuż ujścia Bilbao, w Kraju Basków. Główne obiekty są w Santurtzi i Zierbena gminach, około 15 km na zachód od Bilbao. Brittany Ferries wyplywa z Portsmouth do Bilbao z lodzia MV Cap Finistère.


Rosslare do Bilbao Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 22/04/2024 a 28.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Brittany Ferries 09:00 13:00 28 godziny czw.
Brittany Ferries 23:59 07:00 31 godziny 1 minuta sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.