Le Havre
Portsmouth
Promy do Anglia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Le Havre Portsmouth

Le Havre Portsmouth polaczenie laczy Francja z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Brittany Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Le Havre Portsmouth zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Le Havre do Portsmouth?

Czas przeprawy promowej z Le Havre do Portsmouth wynosi około 10h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Le Havre do Portsmouth i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Le Havre do Portsmouth?

Cena promu z Le Havre do Portsmouth może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Le Havre do Portsmouth wynosi 418 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Le Havre a Portsmouth?

Jest 1 operator promowy dla Le Havre do Portsmouth i jest to
  • Brittany Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Le Havre do Portsmouth?

Zarezerwuj promy z Le Havre do Portsmouth poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Le Havre do Portsmouth?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Le Havre do Portsmouth z
  • Brittany Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Le Havre do Portsmouth?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Le Havre do Portsmouth z
  • Brittany Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Le Havre do Portsmouth?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Brittany Ferries

Jak daleko jest Portsmouth od Le Havre?

Odległość pomiędzy Le Havre a Portsmouth wynosi około 107 mil morskich.

Le Havre - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Hawrze znajduje się w regionie Górna Normandia w północno-zachodniej Francji, i leży u ujścia Sekwany. Jest to drugi port Francji dla całego ruchu, po Marsylii, ale jest największym portem kontenerowym Francji. Po znacznych szkodach w czasie II wojny światowej miasto Hawr zostalo odbudowane, a wiele budynków zostalo zaprojektowanych przez architekta Auguste Perret w okresie powojennym. Nowa architektura powojenna może wydać się dość brutalna dla niektórych osób, ale można śmiało powiedzieć, że architektura miasta, na dobre czy na złe, jest niepodobna do innych miejscowości we Francji. Istnieje jednak kilka ciekawych budynków w mieście, które warto odwiedzić. Miasto od tego czasu zostalo wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Port w Hawrze posiada dwa terminale promowe. Wielki Terminal de Bretagne (Terminal brytyjski) jest nadal w użyciu, chociaż Terminal Irelande (Terminal irlandzki) nie jest już w użyciu na usługi do Irlandii. Udogodnienia w porcie to sklep spożywczy, kawiarnia oraz kantor w terminalu i biuro informacji turystycznej przy bulwarze Clemanceau. Są rowniez codzienne rejsy do Portsmouth.


Portsmouth - Przewodnik

Miasto Portsmouth znajduja się na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire. Miasto ma silne połączenie z Royal Navy i był kiedyś integralną częścią światowego przemysłu stoczniowego, budowy pierwszego w historii suchego doku pod koniec 15 wieku, który jest używany do dziś. Portsmouth pozostaje znacząca baza dla Royal Navy i jest domem dla wielu wybitnych statków, z jej ukoronowaniem jest wizytówką Lord Nelson, HMS Victory. Ze względu na strategiczne znaczenia, Portsmouth został zbombardowany podczas II wojny światowej. Przedmieście Southsea jest ulubionym wśród rodzin spędzających wakacje w Portsmouth i oferuje długi odcinek plaży, dwa mola i dobre centrum informacji turystycznej. Southsea jest szczególnie żywa część Portsmouth i znajduje się wiele barów, kawiarni i zabawy w parku rozrywki Molo Clarence.

Promy z portu miejskiego wyruszają do Le Havre, Bilbao, Cherbourg, Caen, St Malo, St Helier, St Peter Port i Ryde.


Le Havre do Portsmouth Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Brittany Ferries 21:15 08:00 10 godziny 45 minuty wt., śr., czw., pt.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.