Guernsey
St Malo
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Guernsey St Malo

Guernsey St Malo polaczenie laczy Guernsey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Guernsey St Malo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Guernsey do St Malo - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Guernsey do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Guernsey do St Malo?

Czas przeprawy promowej z Guernsey do St Malo wynosi około 1h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Guernsey do St Malo i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Guernsey do St Malo?

Cena promu z Guernsey do St Malo może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Guernsey do St Malo wynosi 199 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Guernsey a St Malo?

Jest 1 operator promowy dla Guernsey do St Malo i jest to
  • Condor Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Guernsey do St Malo?

Zarezerwuj promy z Guernsey do St Malo poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Guernsey do St Malo?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Guernsey do St Malo z
  • Condor Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Guernsey do St Malo?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Guernsey do St Malo z
  • Condor Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Guernsey do St Malo?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Condor Ferries

Jak daleko jest St Malo od Guernsey?

Odległość pomiędzy Guernsey a St Malo wynosi około 57 mil morskich.

Guernsey - Przewodnik

Guernsey jest w posiadaniu Korony Brytyjskiej i stanowi część Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Wyspa znajduje się około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii i 120 km na południe od Weymouth w Anglii. Dzięki łagodniejszemu klimatowi, wyspiarze w pełni moga wykorzystać czas na zewnątrz, z pięknymi plażami i ścieżkami, jedzenia "na świeżym powietrzu" w miesiącach letnich. St Peter Port jest stolica Guernsey i charakteryzuje się brukowanymi uliczkami i pięknej przystani.

Ze spektakularnym wybrzeżem i wsia, wyspy oferują ogromny wybór atrakcji w Guernsey. Wyspa oferuje szereg zajęć na świeżym powietrzu tuż przy progu w tym Coasteering, wspinaczki i jazdy na rowerze, nurkowanie i kajakarstwo, surfing, windsurfing i żeglarstwo.

Port znajduje się na wschodniej stronie Guernsey w jego stolicy, St Peter Port, jest tylko 10 minut spacerem od centrum miasta. Terminal promowy zapewnia usługi do innych Wysp Normandzkich, Francji i Wielkiej Brytanii na kontynent. Terminal ma wiele sklepów i restauracji.


St Malo - Przewodnik

Chociaż St. Malo nie jest jednym z największych miast w regionie Bretanii we Francji, to jest blisko Mont Saint Michel i jest bardzo dobrą bazą wypadową dla turystów do zwiedzania miasta i jego okolic. Istnieje wiele atrakcji w mieście St. Malo, z najbardziej historycznych i interesujących się wzdłuż brukowanych uliczek wokół murów miasta. Dla najlepszych widoków, goście powinni wybrać się na spacer wzdłuż murów obronnych. Inne atrakcje to centralny element katedra St Vincent, który znajduje się przy Place Jean de Châtillon, a także w Fort National, Château de Saint Malo, piaszczyste plaże i wspaniały Grand Aquarium.

Miasto to ostateczny cel do codziennego Condor Ferry, który rozpoczyna się w Weymouth, w Anglii, zatrzymując się zarówno na Guernsey i Jersey po drodze.


Guernsey do St Malo Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Condor Ferries 13:50 15:50 2 godziny niedz.
Condor Ferries 14:00 15:50 1 godzina 50 minuty pon., wt., sob.
Condor Ferries 15:30 18:55 3 godziny 25 minuty czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.