St Malo
Jersey
Promy do Jersey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom St Malo Jersey

St Malo Jersey polaczenie laczy Francja z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia St Malo Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

St Malo do Jersey - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Jersey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z St Malo do Jersey?

Czas przeprawy promowej z St Malo do Jersey wynosi około 1h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z St Malo do Jersey i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z St Malo do Jersey?

Cena promu z St Malo do Jersey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z St Malo do Jersey wynosi 255 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy St Malo a Jersey?

Jest 1 operator promowy dla St Malo do Jersey i jest to
  • Condor Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z St Malo do Jersey?

Zarezerwuj promy z St Malo do Jersey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z St Malo do Jersey?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z St Malo do Jersey z
  • Condor Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z St Malo do Jersey?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z St Malo do Jersey z
  • Condor Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z St Malo do Jersey?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Condor Ferries

Jak daleko jest Jersey od St Malo?

Odległość pomiędzy St Malo a Jersey wynosi około 32 mil morskich.

St Malo - Przewodnik

Francuskie miasto i port w St Malo znajduje się w Bretanii w północno-zachodniej Francji i leży na wybrzeżu kanału La Manche. Został zbudowany na wyspie granitu i ma niepowtarzalny klimat, wspaniałe krajobrazy i piękne plaże. St Malo jest popularne wśród turystów z całej Europy. Miasto jest powszechnie uważane za najładniejszy portu kanału we Francji z brukowanymi uliczkami, hotelami, barami, restauracjami i sklepami. Są ulice i place wyłożone wysokimi dworami, które są z kolei zamknięte przez kompletny obwód murów obronnych. Nowoczesny port teraz łączy cytadelę z kontynentem.

Port St Malo ma dwa nowe terminale promowe, które mają dobre udogodnienia, w tym sklepy z pamiątkami, kawiarnie i kantor. Promy z portu odplywaja do Poole, Portsmouth i Weymouth w Anglii.


Jersey - Przewodnik

Helier jest jedną z 12 parafii, na wyspie Jersey, jednej z Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Z populacją około 33.000 to stolica wyspy i jej największe miasto. Helier nazywa się po Helier (lub Helerius), o 6th wieku ascetycznej pustelnika.Tradycyjna data jego męczeństwa jest AD 555, a jego święto, oznaczone rocznego komunalnych i ekumenicznej pielgrzymki do Ermitażu, jest 16 lipca.Central Market, w Beresford Street, jest rynek wewnętrzny, który został otwarty w 1882 roku i został uznany za oficjalną stroną o szczególnym znaczeniu.Rynek jest popularny wśród turystów i mieszkańców miasta i oferuje architektury wiktoriańskiej, w tym oddanych struktur żelaza i ozdobna fontanna w centrum.Rynek obejmuje sprzedającą kwiaty, owoce i warzywa, a także małe sklepy i kawiarnie. Istnieje również Beresford Market, który znajduje się w oddzielnym budynku, obok centrum handlowego, a specjalizuje się w daniach z ryb.

Wyposażenie portu obejmują kilka kawiarni i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Połączenia promowe z Jersey są wyczerpujące regularnych rejsów powrotnych do Francji i Anglii, a także wyspy Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i innych usług między wyspami na wyspie Guernsey.


St Malo do Jersey Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Condor Ferries 07:50 09:15 1 godzina 25 minuty pt., niedz.
Condor Ferries 08:00 09:20 1 godzina 20 minuty wt., czw.
Condor Ferries 08:00 09:25 1 godzina 25 minuty sob.
Condor Ferries 17:15 18:40 1 godzina 25 minuty pt.
Condor Ferries 17:40 19:05 1 godzina 25 minuty wt., sob., niedz.
Condor Ferries 18:20 19:45 1 godzina 25 minuty pon.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.