Prom St Malo do Jersey

St Malo Jersey polaczenie laczy Francja z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 24 minuty.

Dlugosc przeplyniecia St Malo Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - St Malo - Jersey

 • Condor Ferries
  • 5 przeprawy w tygodniu 1 godz 24 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu St Malo Jersey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie St Malo Jersey to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom St Malo - Jersey

 • "Polecam"

  Miła podróż ;)

  Opinia anonimowa płynął na trasie St Malo Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Condor Rapide

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polaczenie promowe."

  Wszyscy na Condor byli bardzo pomocni. Jeden z pracownikow prawie w ogole nie mowil po Angielsku ale zdolal nam pomoc. I mozesz zabrac bagaz za darmo!

  Jan płynął na trasie St Malo Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Condor Rapide

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko perfekcyjnie"

  Nawet pogoda byla idealna! Polecam kazdemu!

  Opinia anonimowa płynął na trasie St Malo Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Condor Rapide

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jak zawsze"

  Jak zawsze idealnie!

  Wayne płynął na trasie St Malo Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Condor Rapide

  Przeczytaj Więcej Zwiń

St Malo - Przewodnik

Francuskie miasto i port w St Malo znajduje się w Bretanii w północno-zachodniej Francji i leży na wybrzeżu kanału La Manche. Został zbudowany na wyspie granitu i ma niepowtarzalny klimat, wspaniałe krajobrazy i piękne plaże. St Malo jest popularne wśród turystów z całej Europy. Miasto jest powszechnie uważane za najładniejszy portu kanału we Francji z brukowanymi uliczkami, hotelami, barami, restauracjami i sklepami. Są ulice i place wyłożone wysokimi dworami, które są z kolei zamknięte przez kompletny obwód murów obronnych. Nowoczesny port teraz łączy cytadelę z kontynentem.

Port St Malo ma dwa nowe terminale promowe, które mają dobre udogodnienia, w tym sklepy z pamiątkami, kawiarnie i kantor. Promy z portu odplywaja do Poole, Portsmouth i Weymouth w Anglii.