Guernsey do Jersey Prom

Guernsey Jersey trasa promowa laczy Guernsey z Jersey i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Condor Ferries obsluguje do 10 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Manche Iles Express serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 20 min.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Guernsey Jersey pomiedzy Guernsey i Jersey. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Guernsey - Jersey Armatorzy Promowi

  • Condor Ferries
    • 10 przeprawy w tygodniu 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Manche Iles Express
    • 2 przeprawy w tygodniu 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Guernsey Jersey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Guernsey Jersey to samochod + 2 pasazerów.

Guernsey Przewodnik

Guernsey jest w posiadaniu Korony Brytyjskiej i stanowi część Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Wyspa znajduje się około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii i 120 km na południe od Weymouth w Anglii. Dzięki łagodniejszemu klimatowi, wyspiarze w pełni moga wykorzystać czas na zewnątrz, z pięknymi plażami i ścieżkami, jedzenia "na świeżym powietrzu" w miesiącach letnich. St Peter Port jest stolica Guernsey i charakteryzuje się brukowanymi uliczkami i pięknej przystani.

Ze spektakularnym wybrzeżem i wsia, wyspy oferują ogromny wybór atrakcji w Guernsey. Wyspa oferuje szereg zajęć na świeżym powietrzu tuż przy progu w tym Coasteering, wspinaczki i jazdy na rowerze, nurkowanie i kajakarstwo, surfing, windsurfing i żeglarstwo.

Port znajduje się na wschodniej stronie Guernsey w jego stolicy, St Peter Port, jest tylko 10 minut spacerem od centrum miasta. Terminal promowy zapewnia usługi do innych Wysp Normandzkich, Francji i Wielkiej Brytanii na kontynent. Terminal ma wiele sklepów i restauracji.