Jersey
Guernsey
Promy do Guernsey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Jersey Guernsey

Trasa promowa Jersey Guernsey łączy Jersey z Guernsey i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Jersey do Guernsey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Jersey do Guernsey?

  Czas przeprawy promowej z Jersey do Guernsey wynosi około 1h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Jersey do Guernsey i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Jersey do Guernsey?

  Cena promu z Jersey do Guernsey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Jersey do Guernsey wynosi 152 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Jersey a Guernsey?

  Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Jersey do Guernsey. Są to
  • Condor Ferries
  • Manche Iles Express
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Jersey do Guernsey?

  Zarezerwuj promy z Jersey do Guernsey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Jersey do Guernsey?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Jersey do Guernsey z
  • Condor Ferries
  • Manche Iles Express
 • Czy można zabrać samochód na prom z Jersey do Guernsey?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Jersey do Guernsey z
  • Condor Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Jersey do Guernsey?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Condor Ferries
 • Jak daleko jest Guernsey od Jersey?

  Odległość pomiędzy Jersey a Guernsey wynosi około 29 mil morskich.

Jersey - Przewodnik

Helier jest stolicą wyspy Jersey, która jest największa z Wysp Normandzkich, które znajdują się w kanale La Manche. Jersey ma osobny stosunek do Korony Brytyjskiej, z zależności Korony Guernsey i na wyspie Man. Nie jest częścią Zjednoczonego Królestwa, i ma międzynarodową tożsamość odrębną od Wielkiej Brytanii, ale Wielka Brytania jest konstytucyjnie odpowiedzialna za obronę Jersey. Jersey Muzeum i Galeria Sztuki jest popularnym miejscem dla turystów St Helier. Muzeum opowiada historię Jersey od czasów neolitu do współczesności. Zwiedzający mogą zobaczyć najwspanialsze skarby wyspy na wyświetlaczu w tym bezcenny moment epoki brązu złota i słynny portret Millais z Lillie Langtry. Jeśli chcesz coś bardziej relaksujacego, to warto spędzić dzień na jednej z pięknych plaż Jersey lub w jednej z wielu kawiarni, barów i restauracji w St Helier.

Port Jersey leży na południowym krańcu wyspy w stolicy St Helier na zatoce St Aubin. Udogodnienia w porcie obejmują kilka restauracji i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Promy z Jersey są operowane przez Condor Ferries i Emeraude Jersey Ferries, z regularnymi rejsami do Francji i Anglii, a także na wyspe Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i inne usługi na Guernsey.


Guernsey - Przewodnik

Wyspa Guernsey znajduje się w kanale La Manche i jest jedną z Wysp Normandzkich. Położony około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii, wyspa jest posiadanie Korony Brytyjskiej. Dla większości użytkowników, wybrzeże wyspy jest jej największym remis. Są bardzo różne zatoczki 27 do wyboru - niektóre z długimi i popularnych odcinkach piasku, inni z ukrytych zatoczek, które rzadko przyciągają turystów.Piękne południowe wybrzeże jest pokryte pięknymi klifami i najlepiej zwiedzać pieszo.

St Peter Port Port jest jednym z najładniejszych w Europie i stanowi idealne tło po przybyciu drogą morską. Promy do Guernsey Krzyż z portów na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii i trwać zaledwie trzy godziny. Tradycyjne promy działać w każdych warunkach pogodowych, a wszystko przez cały rok, z Portsmouth. Podróżowanie do i od St Malo we Francji promem trwa nieco ponad dwie godziny. Istnieją również sezonowe promy do iz wybrzeżu Normandii we Francji. Jako pasażer stopy, lub jeśli podróżujesz z samochodu, motocykla czy roweru, prom dostarczy Ci prosto w sercu stolicy wispy.


Jersey do Guernsey Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 19/02/2024 a 25.02.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Condor Ferries 06:00 08:00 2 godziny pt.
Condor Ferries 16:15 17:15 1 godzina sob.
Condor Ferries 19:10 21:15 2 godziny 5 minuty czw., pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.