Jersey do Guernsey Prom

Jersey Guernsey trasa promowa laczy Jersey z Guernsey i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Condor Ferries obsluguje do 11 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Manche Iles Express serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 20 min.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Jersey Guernsey pomiedzy Jersey i Guernsey. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Jersey - Guernsey Armatorzy Promowi

  • Condor Ferries
    • 11 przeprawy w tygodniu 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Manche Iles Express
    • 2 przeprawy w tygodniu 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Jersey Guernsey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Jersey Guernsey to samochod + 2 pasazerów.

Guernsey Przewodnik

Wyspa Guernsey znajduje się w kanale La Manche i jest jedną z Wysp Normandzkich. Położony około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii, wyspa jest posiadanie Korony Brytyjskiej. Dla większości użytkowników, wybrzeże wyspy jest jej największym remis. Są bardzo różne zatoczki 27 do wyboru - niektóre z długimi i popularnych odcinkach piasku, inni z ukrytych zatoczek, które rzadko przyciągają turystów.Piękne południowe wybrzeże jest pokryte pięknymi klifami i najlepiej zwiedzać pieszo.

St Peter Port Port jest jednym z najładniejszych w Europie i stanowi idealne tło po przybyciu drogą morską. Promy do Guernsey Krzyż z portów na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii i trwać zaledwie trzy godziny. Tradycyjne promy działać w każdych warunkach pogodowych, a wszystko przez cały rok, z Portsmouth. Podróżowanie do i od St Malo we Francji promem trwa nieco ponad dwie godziny. Istnieją również sezonowe promy do iz wybrzeżu Normandii we Francji. Jako pasażer stopy, lub jeśli podróżujesz z samochodu, motocykla czy roweru, prom dostarczy Ci prosto w sercu stolicy wispy.