Cherbourg do Rosslare Prom

Cherbourg Rosslare trasa promowa laczy Francja z Irlandia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Irish Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 18 godziny 30 minuty gdy Stena Line serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 17 godz.

To daje 4 przeplyniecia tydzien na trasie Cherbourg Rosslare pomiedzy Francja i Irlandia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Cherbourg do Rosslare Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Irlandii.

Cherbourg - Rosslare Armatorzy Promowi

 • Irish Ferries
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Stena Line
  • 3 przeprawy w tygodniu 17 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Cherbourg Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Cherbourg Rosslare to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Cherbourg - Rosslare Prom

 • "Polecam"

  bardzo polecamy ogólnie przyjemnie

  Opinia anonimowa płynął na trasie Cherbourg Rosslare z Irish Ferries na statku Oscar Wilde

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ROSSLARE-CHERBOURG"

  Ogólnie polecam prom wszystkim nielotom. Troszeczkę buja, jednak 2 aviomariny załatwiają sprawę. Jeżeli komuś zależy na cięciu kosztów sugeruje zakup jak najtańszej opcji i spanie w restauracji na sofach, są bardzo wygodne :) i bardzo dużo ludzi tak robi. Trochę drogie jedzenie w bufecie, jednak Polakom jadącym na urlop do strefy Euro wszystko wydaje się drogie :)Ogólnie polecam czysto, miło i bezpiecznie.

  Michał płynął na trasie Cherbourg Rosslare z Stena Line na statku Stena Horizon

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zarezerwowane siedzenia"

  Zarezerwowane siedzenia (ktore, nie sa numerowane, kto pierwszy ten lepszy!) byly stare, nieywgodne, nie odpowiednie do spania! Prysznic jest w toalecie, do ktorych mozna sie dostac korytarzem obok kasy kina! Telewizora ani jednego nie widzialam. Jedzenie i picie drogie. Ogolnie, zaloga mia a statek czysty, ale brak telewizora badz jakiej kolwiek rozrywki, siedzenia okropne, wifi tylko w niektorych czesciach statku, a wszystko bardzo drogie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Cherbourg Rosslare z Irish Ferries na statku Oscar Wilde

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dzieki za dobra podroz"

  Milo I wygodnie napokladzie, pracownicy przyjazni, ogolnie dobry serwis.

  Bernard płynął na trasie Cherbourg Rosslare z Stena Line na statku Stena Horizon

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Cherbourg Przewodnik

Cherbourg jest miastem polozonym na polwyspie Cotentin w polnocno-zachodniej Francji. Miasto ma dluga historie, zostalo opanowane przez Wikingow w 9 wieku, ktorzy jako pierwsi przeksztalcili go w port. W epoce napoleonskiej, port zostal wzmocniony, aby zapobiec brytyjskim morskich inwazjom. Prace przebudowy i wzmocnienia portu rozpoczeto w 1784 roku i nie zostaly zakonczone do 1850 roku, dlugo po klesce Napoleona w bitwie pod Waterloo.

Atrakcje turystycznye w miescie to Cite de la Mer ("Miasto z morza"), ktore jest muzeum poswiecone historii morskiej. Muzeum miesci sie w terminalu rejsowym w Cherbourg i zostal otwarty w 2002 roku. Turysci moga takze wybrac sie na spacer w Jardin de la Roche Fauconniere, ktory jest prywatnym ogrodem botanicznym znajdujacym sie w Parc de la Fauconniere. Ogrod zostal zalozony w roku 1870 i zawiera okolo 3.400 okazow, z ktorych wiele pochodzi z polkuli poludniowej.

Port Cherbourg, ktory lezy na wybrzezu kanalu La Manche, zapewnia regularne przewozy pasazerskie i towarowe polaczenia promowe do Poole i Portsmouth w Wielkiej Brytanii i Rosslare w Irlandii.

Rosslare Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym na co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour.Miasto szczyci się słoneczne miejsce w Irlandii, i nagrywa to potwierdzać: Rosslare otrzyma 300 godzin rocznie więcej słońca niż średnia miejsce w Irlandii.Długa piaszczysta plaża nić jest Błękitna Flaga, dlatego przyciąga zawodników i ich rodzin, podczas gdy istnieje wiele dobrych pól golfowych w okolicy.

Lokalnego portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnia, bar nabrzeża, zameldowanie i plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obszary dla dzieci zmieniających, obiekty imigracyjne dla dzieci i Departament Rolnictwa biura. Połączenia promowe z Rosslare do Pembroke odejść (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), a do Cherbourg i Roscoff we Francji.