Le Havre
Rosslare
Promy do Irlandia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Le Havre Rosslare

Le Havre Rosslare polaczenie laczy Francja z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Brittany Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 29 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Le Havre Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Irlandii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Le Havre do Rosslare?

Czas przeprawy promowej z Le Havre do Rosslare wynosi około 20h 29m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Le Havre do Rosslare i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Le Havre a Rosslare?

Jest 1 operator promowy dla Le Havre do Rosslare i jest to
  • Brittany Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Le Havre do Rosslare?

Zarezerwuj promy z Le Havre do Rosslare poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Le Havre - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Hawrze znajduje się w regionie Górna Normandia w północno-zachodniej Francji, i leży u ujścia Sekwany. Jest to drugi port Francji dla całego ruchu, po Marsylii, ale jest największym portem kontenerowym Francji. Po znacznych szkodach w czasie II wojny światowej miasto Hawr zostalo odbudowane, a wiele budynków zostalo zaprojektowanych przez architekta Auguste Perret w okresie powojennym. Nowa architektura powojenna może wydać się dość brutalna dla niektórych osób, ale można śmiało powiedzieć, że architektura miasta, na dobre czy na złe, jest niepodobna do innych miejscowości we Francji. Istnieje jednak kilka ciekawych budynków w mieście, które warto odwiedzić. Miasto od tego czasu zostalo wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Port w Hawrze posiada dwa terminale promowe. Wielki Terminal de Bretagne (Terminal brytyjski) jest nadal w użyciu, chociaż Terminal Irelande (Terminal irlandzki) nie jest już w użyciu na usługi do Irlandii. Udogodnienia w porcie to sklep spożywczy, kawiarnia oraz kantor w terminalu i biuro informacji turystycznej przy bulwarze Clemanceau. Są rowniez codzienne rejsy do Portsmouth.


Rosslare - Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym od co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour. Miasto szczyci się mianem najbardziej słonecznego miejsca w Irlandii. Warto wybrać się tutaj na spacer po długiej piaszczystej plaży lub skorzystać z licznych pól golfowych.

Lokalny portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnię, bar, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnię samochodów i kantor wymiany walut. Port Rosslare oferuje połączenia promowe do Pembroke (4 godziny) i Fishguard we Walii (3 godziny i 30 minut) oraz do Cherbourg i Roscoff we Francji.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.